آموزش مدلسازی در Blender 2.80

در این مطلب، آموزش طراحی خانه مدرن سه بعدی در بلندر برای شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت شده است.

مدرس این دوره آموزشی Stephen Pearson، نحوه مدل سازی و رندر معماری بسیار واقعی عکس سه بعدی در Blender را آموزش می دهد. اگر قصد ایجاد رندر های معماری خیره کننده در Blender دارید یا این که می خواهید خانه خود را در بلندر شبیه سازی کنید، این آموزش بهترین گزینه برای شما می باشد.

بخش اول این دوره بر مدل سازی سه بعدی خانه مدرن متمرکز می باشد. در بخش های بعدی نیز به متریال سازی، تکسچرینگ، مدلینگ و نورپردازی صحنه پرداخته می شود. شما در این آموزش نحوه رندر گرفتن از تصویر و پردازش آن در فتوشاپ را خواهید آموخت. تمامی مراحل به صورت گام به گام و با جزییات انجام می شود به همین دلیل این دوره برای تمامی سطوح مبتدی تا پیشرفته توصیه می شود و از اصول مدل سازی گرفته تا تکنیک های پیشرفته ایی مانند: ایجاد چمن با سیستم ذرات را پوشش می دهد.

بخش سوم این دوره نیز به ساخت یک درخت بسیار واقعی و زیبا در بلندر اختصاص یافته است. نحوه ساخت یک درخت با ظاهر ارگانیک، اعمال تکسچر ها و استفاده از سیستم ذرات برای ایجاد شاخه ها مورد بررسی قرار داده می شود. و در ادامه نحوه ساخت یک نیمکت مدرن را می آموزید که شامل مدل سازی ، حجاری ،متریال دهی و رندرینگ می باشد. و در نهایت از موتور رندرینگ ریل تایم Eevee برای رندرینگ صحنه استفاده می شود و نحوه کار آن، تنظیمات رندر و زیبا نشان دادن متریال ها مورد بررسی قرار می گیرد.

آموزش مدلسازی در Blender 2.80


حتما ببینید : آموزش طراحی محصول در تری دی مکس و V-Ray


جزئیات آموزش طراحی خانه مدرن سه بعدی در بلندر :

این دوره آموزشی برای نرم افزار Blender و به مدت زمان 4:15 ساعت می باشد. هم چنین این آموزش در سطح مبتدی تا پیشرفته ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش مدلسازی در Blender 2.80 :

  • مجموعه: Udemy – Create & Design a Modern 3D House in Blender 2.80
  • حجم مجموعه: 3.5GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: دارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش طراحی خانه مدرن سه بعدی در بلندر

آموزش طراحی خانه مدرن سه بعدی در بلندر

آموزش طراحی خانه مدرن سه بعدی در بلندر

آموزش مدلسازی در Blender 2.80

آموزش مدلسازی در Blender 2.80