دانلود پروژه طراحی پلان مجتمع فرهنگی و آموزشی

در این پست از مرجع دانلود معماری و در ادامه ارائه آرشیو پروژه های طرح نهایی ،پروژه و پلان مجتمع فرهنگی و آموزشی را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

پلان مجتمع فرهنگی و آموزشی مدارک کامل دو بعدی و رندر های سه بعدی یک پایان نامه معماری با همین عنوان میباشد که برای طراحان عزیز آماده شده است،پلان پروژه در یک طبقه و همکف و در دو ساختمان با تمرکز بر روی ایده ای ایجاد حیاط مرکزی طراحی شده است، و با قرار دادن سالن نمایش روباز در حیاط مرکزی با دید کامل از ساختمان ایده جدیدی را برای استفاده از حیاط مرکزی در یک ساختمان فرهنگی و هنری ارائه داده است.

فایل اتوکد این پروژه شامل تمامی مدارک دو بعدی با قابلیت ویرایش کامل میباشد و مواردی از قبیل پلان های کامل طبقات پروژه با مبلمان و اندازه گذاری کامل،سایت پلان پروژه و دو نما و دو مقطع از پلان پروژه را شامل میشود.

پوستر معرفی پروژه با کیفیت بالا و مناسب چاپ در ابعاد بزرگ میباشد و با گرافیکی زیبا پلان های پروژه و 15 رندر سه بعدی تری دی مکس از طراحی نهایی پروژه را آماده نمایش و ارائه کرده است.

رندر های سه بعدی پروژه دارای کیفیت مناسب و شامل 15 رندر سه بعدی تری دی مکس از دید های مختلف از طراحی نهایی حجم و نمای ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری و سایت پلان پروژه میباشد.


حتما ببینید: دانلود پلان فرهنگسرا


پلان مجتمع فرهنگی و آموزشی شامل :

  • پلان های کامل پروژه با مبلمان و اندازه گذاری
  • سایت پلان
  • دو مقطع
  • دو نما
  • 15 رندر سه بعدی تری دی مکس با کیفیت بالا
  • پوستر معرفی پروژه با کیفیت بالا مناسب چاپ
۹۸,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پروژه طراحی پلان مجتمع فرهنگی و آموزشی :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده کنید.


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پلان

دانلود متریال