مجموعه آبجکت شهر قدیمی و فانتزی

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند با دانلود مدل سه بعدی شهر قدیمی که مجموعه‌ای باکیفیت و حرفه‌ای از آرشیو مدل‌های سه‌بعدی Kitbash3D است، اکثر آبجکت های موردنیاز خود در این زمینه را تأمین نمایند.

این مجموعه خاص به شما امکان مدل سازی شهر قدیمی با بناهای بسیار زیبایی را خواهد داد. مدل های آماده این پکیج شامل خانه های کوچک سنگی و قدیمی، خانه های بزرگ و اعیانی و حتی قلعه های با شکوه دوران قدیم است. شما طراحان سه بعدی گرامی می‌توانید در طراحی فضاهای مختلف برای بهبود کیفیت و کاهش زمان صرف شده برای هر پروژه از این مجموعه نهایت بهره‌وری را داشته باشید و رضایت مشتریان خود را در هنگام ارائه نهایی پروژه به آن‌ها جلب نمایید.

مدل سه بعدی شهر قدیمی


حتما ببینید: دانلود مدل سه بعدی بازار قدیمی


جزئیات دانلود مجموعه مدل سه بعدی شهر قدیمی

با دریافت این مجموعه از مدل سه بعدی با کیفیت بالا برای نرم افزار 3dsmax و موتور رندر Vray بهره‌مند خواهید شد. همچنین این مدل های سه بعدی در فرمت های obj ، max ، fbx  ارائه شده است و فرمت obj قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی را دارد. در نهایت به این نکته مهم توجه داشته باشید که آبجکت های این مجموعه علاوه برتری دی مکس در نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر نیز قابل‌استفاده می‌باشند، برای انجام این کار فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم‌افزارها export نمایید.

دانلود مجموعه مدل سه بعدی شهر قدیمی :

  • مجموعه Kitbash3D – Dark Fantasy
  • حجم مجموعه:913MB
  • سازنده: Kitbash3D
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل شهر قدیمی :

دانلود مدل سه بعدی شهر قدیمی

دانلود مدل سه بعدی شهر قدیمی

مدل سه بعدی شهر قدیمی