دانلود مجموعه 103 آبجکت تخت خواب مدرن و کلاسیک

دانلود آبجکت تخت خواب مجموعه ای متنوع از مدل های متفاوت تخت خواب بچه و بزرگسال را در این بخش از وب سایت مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده کرده ایم…

دانلود آبجکت تخت خواب از آرشیو آبجکت های حرفه ای 3DSKY و شامل 103 مدل متنوع از انواع مدل هاس مدرن و کلاسیک تخت خواب برای بچه و بزرگسال میباشد و در طراحی داخلی فضاهای مربوطه میتواند مورد استفاده طراحان سه بعدی،دکوراسیون و معماری قرار گیرد.


حتما ببینید:

مدل سه بعدی اتاق خواب

آبجکت مبلمان


جزئیات  دانلود آبجکت تخت خواب  :

مجموعه پیش رو شامل 103 آبجکت متنوع و با کیفیت بالا از تخت خواب برای نرم افزار تری دی مکس و موتور رندر VRAY میباشد و به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل موجود میباشد.

  • تصاویری که در این پست موجود میباشد از رندر های نهای آبجکت های این مجموعه است،برای مشاده تمامی آبجکت ها میتوانید کاتالوک مجموعه را از لینک زیر دانلود کنید.
  • دانلود کاتالوگ
  • آبجکت های این مجموعه را میتوان با اکسپورت و خروجی گرفتن از تری دی مکس در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر استفاده کرد.

دانلود آبجکت تخت خواب :

  • حجم مجموعه : 2.12GB
  • سازنده :از مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۸,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو ۳dsky: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  ۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳dsky- حجم کل آرشیو ۱۵۱GB)

خرید پستی آبجکت 3dsky


تصاویر رندر های نهای مجموعه آبجکت تخت خواب :

آبجکت تخت خواب کودک

آبجکت تخت خواب

دانلود آبجکت تخت خواب

تخت خواب

مدل سه بعدی تخت خواب

دانلود مدل سه بعدی تخت خواب


این مطالب را هم ببینید:

آموزش اسکچاپ

دانلود تری دی مکس ۲۰۱۲