دانلود مجموعه حرفه ای مدل سه بعدی تخت خواب

در این بخش از مرجع دانلود معماری ، دانلود آبجکت تخت خواب بخش دوم از آرشیو مدل های تخت خواب مدرن و کلاسیک را آماده دریافت کرده ایم…

دانلود آبجکت تخت خواب از مجموعه مدل های تری دی اسکای و شامل آبجکت های متنوع و حرفه ای از طراحی انواع تخت خواب با طراحی مدرن و کلاسیک و انواع مدل های تخت خواب اتاق کودک و تخت خواب دو نفره و تک نفره میباشد که به صورت گسترده در طراحی انواع فضاهای اتاق خواب و فضاهای مربوطه میتواند مورد استفاده طراحان عزیز قرار گیرد.


جتما ببینید:

دانلود مدل سه بعدی تخت خواب

دانلود مدل سه بعدی اتاق خواب مدرن


جزئیات  دانلود آبجکت تخت  خواب :

آرشیو پیش رو شامل مدل سه بعدی تخت خواب برای نرم افزار 3DSMAX و موتور رندر محبوب VRAY میباشد،به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل هم موجود میباشد.

  • تصاویری که در این پست موجود میباشد از رندر های نهای آبجکت های این مجموعه است،برای مشاده تمامی آبجکت ها میتوانید کاتالوک مجموعه را از لینک زیر دانلود کنید.
  • دانلود کاتالوگ
  • آبجکت های این مجموعه را میتوان با اکسپورت و خروجی گرفتن از تری دی مکس در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر استفاده کرد.

دانلود آبجکت تخت  خواب :

  • حجم مجموعه : 1.1GB
  • سازنده :از مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۸,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو ۳dsky: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  ۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳dsky- حجم کل آرشیو ۱۵۱GB)

خرید پستی آبجکت 3dsky


تصاویر رندر های نهای مجموعه آبجکت تخت خواب :

مدل سه بعدی تخت خواب مدرن

مدل سه بعدی تخت

آبجکت تخت خواب

دانلود آبجکت تخت خواب کودک

دانلود آبجکت تخت خواب

دانلود آبجکت تخت


این مطالب را هم ببینید:

آبجکت ماشین

دانلود اسکچاپ ۲۰۱۳