دانلود مدل سه بعدی لامپ های بیرونی – CGAxis – Exterior Lamps 3D Models Collection – Volume 94

در این بخش از مجموعه آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری مدل سه بعدی لامپ بیرون از آرشیو حرفه ایی CGAxis مدل های سه بعدی سایت را برای دانلود قرار داده ایم. مجموعه مدل سه بعدی لامپ بیرون CGAxis – Exterior Lamps 3D Models Collection – Volume 94 حاوی 26 مدل بسیار دقیق سه بعدی از لامپ های فضای بیرونی مدرن و کلاسیک همراه با متریال و تکسچر می باشند.

این مدلها عبارتند از : لامپ های ایستاده ، لامپ های دیواری ، چراغ های آویز و فانوس های پارکینگ که می توانید از مدل های این مجموعه بی نظیر برای استفاده در پروژه های تجسم خارجی استفاده نمایید. تمامی مدل های این مجموعه با کیفیت و دقت بسیار بالا و بر اساس نمونه های واقعی طراحی و مدل سازی شده اند و همگی دارای متریال های حرفه ایی و آماده رندر و قرارگیری در صحنه های شما می باشند. به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها نیز موجود می باشد. طراحان و معماران خارجی می توانند با استفاده از این مدل های آماده سه بعدی علاوه بر کامل کردن طرح های خود، زیبایی ها و جلوه های بیشتری را نیز به طراحی ها خود اضافه نمایند. چون افزودن جزئیات تزیینی به فضاها موجب می شود تا جذابیت مکان ها و فضاهای طراحی شده دو چندان شود. طراحان و معماران خارجی می توانند از این آرشیو در انواع موضوعات طراحی خارجی خود نهایت استفاده را داشته باشند.


حتما ببینید : دانلود آبجکت وسایل تزئینی


جزئیات دانلود مجموعه مدل سه بعدی لامپ بیرون :

این آرشیو بزرگ حاوی 26 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع لامپ های فضای بیرونی مدرن و کلاسیک برای نرم افزار 3ds max، موتور رندر V-Ray ،Corona ،Mental Ray ،Scanline و نرم افزار Cinema 4D، موتور رندر Advanced Renderer V-Ray و فرمت های FBX و OBJ می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها نیز به همراه آرشیو موجود است.

دانلود مجموعه مدل سه بعدی لامپ بیرون :


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی لامپ بیرون :

مدل سه بعدی لامپ بیرون

دانلود مدل سه بعدی لامپ های بیرونی

دانلود مدل سه بعدی لامپ های بیرونی

مدل سه بعدی لامپ بیرون

مدل سه بعدی لامپ بیرون

مدل سه بعدی لامپ بیرون