دانلود مجموعه آبجکت گیاهان کوهستانی از R&D Group

نخستین چیزی که در نگاه اول در طرح های سه بعدی توجه بیننده را به خود جلب میکند آبجکت های بکار گرفته شده در آن طرح می باشد. پس داشتن مجموعه ایی کامل از آبجکت های آماده ۳d max یکی از نیاز های معماران می باشد که باید در آرشیو خود این موارد را داشته باشند تا در طراحی های سه بعدی و کار با نرم افزار های سه بعدی با محدودیتی روبرو نباشند. از این رو لازم دانستیم تا در این بخش از مجموعه آبجکت و مدل سه بعدی مجموعه مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی را برای شما تهیه و آماده دریافت نماییم.

مجموعه آبجکت گیاهان کوهستانی از آرشیو R&D Group است و با نام R&D Group – iFlowers Vol 2 Alpine منتشر شده است. این کالکشن شامل 18 مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی می باشد که با کیفیت و دقت بالا مدل سازی شده اند. تمامی آبجکت های این مجموعه از نمونه های واقعی مدل سازی شده اند و دارای کیفیت فوق العاده بالا در مدل سازی و متریال های به کار رفته هستند. طراحان سه بعدی و معماران منظر می توانند از این مجموعه کاربردی و ارزشمند در طراحی فضای سبز باغ ها، پارک ها و حیاط ها به عنوان چیدمان نهایی فضا ها استفاده نمایند.

مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی


حتما ببینید : مدل سه بعدی چمن و علفزار


جزئیات دانلود مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی

این آرشیو شامل 18 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع گیاهان کوهستانی برای فرمت های 3ds max و موتور رندر محبوب VRay می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل‌ ها نیز به همراه آرشیو موجود است. آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی به مدل‌ ها نیز می‌ باشد که از لینک زیر می‌ توانید کاتالوگ را دریافت کنید.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای درخت ، گل و گیاه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت درخت ، گل و گیاه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های درخت ، گل و گیاه – حجم کل آرشیو 100GB)

پک مدل سه بعدی درخت ، گل و گیاه


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی

مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی

مدل سه بعدی گیاهان کوهستانی

 آبجکت گیاهان کوهستانی

 آبجکت گیاهان کوهستانی

 آبجکت گیاهان کوهستانی


این مطالب را هم ببینید :

آموزش Lumion

دانلود SketchUp Pro 2018 به همراه پلاگین vray