دانلود مجموعه آبجکت های حرفه ای گلدان و گل و گیاه دکور

دانلود مجموعه مدل سه بعدی گل و گیاه دکوری را در این بخش از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم…

مدل سه بعدی گل و گیاه از آرشیو آبجکت های حرفه ای pro3dsky و شامل 31 ست متنوع از انواع گیاهان تزئینی و گلدان های دکوری زیبا و مدرن میباشد که در طراحی و چیدمان نهای انواع فضاهای مختلف داخلی و خارجی میتواند مورد استفاده طراحان سه بعدی و معمارن عزیز قرار گیرد.


حتما ببینید:

آبجکت گلدان و گل و گیاه

دانلود آبجکت گلدان دکوری


جزئیات دانلود مجموعه  مدل سه بعدی گل و گیاه  دکوری :

آرشیو پیش رو شامل 31 ست آبجکت از انواع گلدان و گل و گیاه برای 3dsmax و موتور رندر vray میباشد،به همراه مجموعه تمامی تکسچر ها و متریال های استفاده شده در هر مدل موجود میباشد.

  • تصاویری که در این پست موجود میباشد از رندر های نهای آبجکت های این مجموعه است،برای مشاده تمامی آبجکت ها میتوانید کاتالوک مجموعه را از لینک زیر دانلود کنید.
  • دانلود کاتالوگ
  • آبجکت های این مجموعه را میتوان با اکسپورت و خروجی گرفتن از تری دی مکس در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر استفاده کرد.

دانلود مدل سه بعدی گل و گیاه دکوری :

  • حجم مجموعه : 980MB
  • سازنده :از مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۷,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو ۳dsky: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  ۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳dsky- حجم کل آرشیو ۱۵۱GB)

خرید پستی آبجکت 3dsky


تصاویر رندر های نهای مجموعه مدل سه بعدی گل و گیاه دکوری :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ ها را دانلود کنید)

مدل سه بعدی گلدان دکوری

مدل سه بعدی گل

مدل سه بعدی گلدان

مدل سه بعدی گل و گیاه


این مطالب را هم ببینید:

آبجکت گل و گیاه

دانلود رویت 2016