دانلود مجموعه آبجکت گل از R&D Group

در این مبحث از بخش آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان گرامی دانلود مدل سه بعدی گل را تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

مجموعه آبجکت گل از آرشیو حرفه ایی R&D Group می باشند. و شامل 4 مجموعه با عنوان های مجموعه مدل سه بعدی گل علفزار R&D Group – iFlowers Vol 1 Field – مدل سه بعدی گل های برکه R&D Group – iFlowers Vol 4 Water – مدل سه بعدی گل های زینتی R&D Group – iFlowers Vol 5 Stands و مدل سه بعدی گل های باغی R&D Group – iFlowers Vol 3 Flowerbeds می باشد. این آرشیو شامل 82 مدل سه بعدی از انواع متنوع و با کیفیت گل مانند: گل علفزار، گل برکه، گل زینتی و گل باغی می باشد. کاربران و مدل سازان حرفه ایی تمامی مدل های این کالکشن را بر اساس نمونه های واقعی در دنیا با کیفیت و دقت بالا طراحی و ایجاد کرده اند. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز به همراه این مجموعه موجود می باشد. این کالکشن می‌ تواند در طراحی خارجی فضا های سبز اماکن عمومی مانند: پارک ها، باغ ها، ویلا و حیاط ها مورد استفاده طراحان و معماران منظر قرار گیرد.

دانلود مدل سه بعدی گل


حتما ببینید: مدل سه بعدی پله از CGAxis


جزئیات دانلود مدل سه بعدی گل

این آرشیو حاوی 82 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع گل برای فرمت های 3ds max و موتور رندر محبوب VRay می باشد. به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود می باشد.

برای مشاهده کل تصاویر رندر های نهایی مدل های این آرشیو ، تمامی رندر ها در قالب یک فایل فشرده به صورت کاتالوگ آماده شده است، که قبل از دریافت مجموعه محتویات و کیفیت مدل ها را مشاهده نمایید.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی گل :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مدل سه بعدی گل :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای درخت ، گل و گیاه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت درخت ، گل و گیاه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های درخت ، گل و گیاه – حجم کل آرشیو 100GB)

پک مدل سه بعدی درخت ، گل و گیاه


تصاویر رندر های نهایی مجموعه دانلود مدل سه بعدی گل :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود مدل سه بعدی گل

دانلود مدل سه بعدی گل

مدل سه بعدی گل

مدل سه بعدی گل

مدل سه بعدی گل

آبجکت گل

آبجکت گل

آبجکت گل


این مطالب را هم ببینید :

دانلود مدل سه بعدی فروشگاه

آموزش کامپوزیت پیشرفته در افتر افکت