دانلود مجموعه تصاویر نمای نزدیک و بسته از انواع درخت و گیاهان

در این پست از مرجع دانلود معماری دانلود عکس درخت از نمای نزدیک ، آرشیو بسیار کاربردی در پست پروداکشن و ویرایش نهای رندر ها را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه عکس درخت از نمای نزدیک از آرشیو تصاویر لایه باز Dosch Design و با عنوان Dosch Design – 2D Viz-Images Foreground Plants & Trees میباشد و شامل 41 تصویر متنوع از انواع درختان و گیاهان در نمای نزدیک میباشد،که در پست پروداکشن تصاویر رندر شده برای پر کردن فضای نزدیک تر به دوربین و ایجاد محیط طبیعی تر در رندر های خارجی بسیار پرکاربرد میباشد.


حتما ببینید: دانلود عکس png درخت


جزئیات دانلود عکس درخت از نمای نزدیک – Foreground Plants :

آرشیو پیش رو شامل 41 تصویر لایه باز در فرمت های  JPG، Tif و PSD به همراه آلفا میباشد و همه تصاویر مجموعه دارای کیفیت بسیار بالا و مناسب پس پروداکشن رندر ها در هر کیفیت تصویری میباشد.

با توجه به کیفیت بالای تصاویر مجموعه دارای حجم 1GB میباشد که در دو پارت آماده دانلود شده است.آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی pdf برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش تصاویر میباشد که از لینک زیر میتوانید آن را دریافت کنید.

دانلود عکس درخت از نمای نزدیک – Foreground Plants :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای پست پروداکشن: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیرمجموعه عظیم آبجکت پست پروداکشن را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

فایل پست پروداکشن


عکس درخت از نمای نزدیک برای پست پروداکشن

عکس درخت از نمای نزدیک


این مطالب را هم ببینید:

دانلود عکس دید پرنده درخت

تصاویر HDRI با کیفیت از محیط های گوناگون