دانلود رایگان پلاگین شبیه ساز انفجار و سیالات FumeFX 5.0.7 برای 3DS Max

با توجه به محبوبیت نرم افزار تری دی مکس و زمان بر بودن بسیاری از کارها در آن، پلاگین هایی تولید شده اند تا در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در این پست نیز یکی دیگر از پلاگین های مفید و پرکاربرد تری دی مکس را برای شما آماده نموده ایم. با دانلود رایگان پلاگین FumeFX می توانید به یکی از قویترین پلاگین های شبیه سازی جلوه های آتش، انفجار، دود و به طور کلی انواع سیالات با قوانین فیزیکی انتشار متفاوت دست یابید. مهمترین خصوصیت اضافه شده به Fume FX که یکی از مشکلات آن بود، استفاده از قدرت کارتهای گرافیک جهت پیش نمایش شبیه سازی سیالات می باشد. پشتیبانی از کانال های مجزا و مستقل رنگ در شبیه سازی، پشتیبانی از فرمت جدید انتشار دهنده سیستم سیالات، پشتیبانی از N-sim هدف شبیه سازی با قابلیت یک Grid به چند Grid، پیش نمایش Turbulence Noise، پیش نمایش چند دیدی، پیش نمایش با استفاده از کارت گرافیک و ذخیره سازی به فرمت های Avi و Png در طول زمان شبیه سازی، دریافت خروجی های بیشتر به منظور MultiPass Compositing ( یعنی Render Element های بیشتری از نسخه قبل تولید می کند) از دیگر خصوصیات Fume FX می باشد.

تری دی مکس یکی از قدرتمند ترین، کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی و مدلسازی سه بعدی در دنیا میباشد،که با در اختیار قرار دادن ابزار های متنوع و طیف وسیعی از امکانات کاربردی در زمینه های مختلف از صنایع و طراحی محصول گرفته تا طراحی و خلق جلوه های ویژه سینمای،انیمیشن سازی ، شبیه سازی های پزشکی، ساخت بازی های رایانه و صد البته یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در طراحی و شبیه سازی پروژه های معماری و طراحی داخلی کاربرد دارد و میتواند گفت در زمینه شبیه سازی طراحی های معماری یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین معماران میباشد.

دانلود رایگان پلاگین FumeFX


حتما ببینید: آموزش Fume FX – آموزش شبیه سازی پرتاب موشک


مشخصات و دانلود رایگان پلاگین FumeFX 5.0.7 برای تری دی مکس :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. بعلاوه دارای سازگاری بسیار خوبی با تمامی ورژن های ذکر شده نرم افزار محبوب تری دی مکس است.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • شبیه سازی فعالیت های سیالات، دود و آتش
  • استفاده از قدرت کارت های گرافیک جهت پیش نمایش شبیه سازی سیالات
  • بهبود توابع Motion Blur و خروجی نهایی با کیفیت بالاتر
  • پیش نمایش چند دیدی
  • پیش نمایش با استفاده از کارت گرافیک و ذخیره سازی به فرمت های Avi و Png
  • سریع تر شدن شبیه سازی

دانلود رایگان پلاگین FumeFX 5.0.5 برای تری دی مکس :

  • حجم: 
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • این نرم افزار قدیمی است و لینک های دانلود آن از سایت حذف شده است.

تصاویر دریافت شده با پلاگین FumeFX 5.0.5 برای مکس :

دانلود رایگان پلاگین FumeFX

دانلود رایگان پلاگین FumeFX

شبیه ساز انفجار

شبیه ساز انفجار