دانلود سری 13 از مجموعه آبجکت های مبلمان آرشیو بزرگ Pro 3DSky

در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه بسیار کاربردی در طراحی داخلی و مدل‌سازی فضاهای مسکونی و اداری، یعنی مجموعه آبجکت ست مبلمان با طراحی مدرن که سری 13 از مجموعه مدل‌های مبلمان Pro 3DSky است را برای شما همراهان گرامی آماده دریافت نموده‌ایم.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 46 ست مدل سه‌بعدی متنوع از مبلمان با طراحی مدرن مانند مبلمان اداری،مبلمان مسکونی، عسلی، میز جلو مبلی و … است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش از این در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه مبلمان دارای طراحی بروز در طراحی داخلی فضاهای مختلف بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان Pro 3DSky – Furniture-S13 ارائه و توسط گروه مرجع دانلود معماری جمع‌آوری شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.


حتما ببینید: دانلود مجموعه آبجکت ست آشپزخانه


جزئیات دانلود مجموعه آبجکت ست مبلمان با طراحی مدرن :

با دریافت این مجموعه از 46 آبجکت ست مبلمان متنوع برای نرم افزار 3DMAX و موتور رندر محبوب Vray بهره‌مند خواهید شد. بعلاوه تمامی متریال و تکسچر های استفاده‌شده در هر مدل در مجموعه گنجانده ‌شده است. طراحان گرامی می‌توانند از آبجکت های این مجموعه علاوه برتری دی مکس در نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر نیز استفاده نمایند، برای این منظور فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم‌افزارها export نمایید.

  • تصاویری که در این پست مشاهده می‌فرمایید تعدادی از رندرهای نهایی آبجکت های این مجموعه است. به منظور آشنایی بیشتر با مجموعه مشاهده تمامی این رندرها می‌توانید کاتالوگ مجموعه را از طریق لینک زیر دریافت فرمایید.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مجموعه آبجکت ست مبلمان با طراحی مدرن :

  • مجموعه Pro 3DSky – Furniture-S13
  • حجم مجموعه: 3GB
  • سازنده: مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت ست مبلمان با طراحی مدرن (برای مشاهده تمامی تصاویر کاتالوگ را دانلود نمایید) :

آبجکت ست مبلمان

آبجکت ست مبلمان

مدل سه بعدی ست مبلمان

مدل سه بعدی ست مبلمان

مدل سه بعدی ست مبلمان

مدل سه بعدی ست مبلمان

مدل سه بعدی مبلمان


این مطلب را هم ببینید: رساله دانشکده معماری و هنر


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس