دانلود پایان نامه طراحی برج باغ همراه با سه بعدی پروژه

دانلود پلان برج باغ ،پایان نامه کامل طراحی ساختمان مسکونی با موضوع برج باغ را در ای پست از سایت مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده کرده ایم….

پلان برج باغ پایان نامه کامل معماری با موضوع طراحی ساختمان مسکونی برج باغ میباشد که شامل همه مدارک پروژه از قیل فایل های اتوکدی و تصاویر سه بعدی پروژه میباشد؛فایل اتوکد قابل ویرایش پروژه شامل پلان های کامل همه طبقات در واحد های مختلف با ستون گذاری و اندازه گذاری کاملی میباشد و چون اکثر طبقات در طراحی این پروژه تیپ هم نیستند،پلان های پروژه دارای تنوع بالای میباشند و با توجه به موضوع پروژه و رویکرد پایدار در طراحی استفاده از تراس های بزرگ که دارای فضاهای سبز معلق در طبقات میباشد زیبای خاصی به نما و حجم نهایی پروژه داده است.ساختمان پروژه دارای 14 طبقه،همکف و دو طبقه زیر زمین به عنوان فضای پارکینگ و انباری میباشد،دو مقطع کامل از پروژه به همراه سایت پلان و برخی از جزئیات اجرای در فایل اتوکد موجود میباشد. پروژه دارای همه نماهای اصلی با طراحی و ارائه  بسیار زیبا میباشد که در فایل های جدا در پوشه پروژه در دسترس هست. حجم پروژه با توجه به متفاوت بودن پلان های هر طبقه داری نمای زیبا و مدرن میباشد که در قالب تصاویر سه بعدی و به صورت 17 رندر سه بعدی از نمای خارجی برج باغ با کیفیت بالا و مناسب چاپ در ابعاد بزرگ میباشد.

از پروژه 13 رندر سه بعدی از دکوراسیون داخلی واحد های پروژه در پوشه پروژه موجود میباشد که داری طراحی های زیبای هستند.


حتما ببینید:

رساله آپارتمان مسکونی

دانلود پلان مسکونی


پایان نامه و  پلان برج باغ  شامل:

  • پلان های کامل طراحی همه طبقات پروژه به صورت جدا با اندازه گذاری و ستون گذاری کامل
  • دو مقطع
  • سایت پلان کامل پروژه
  • سایت پلان سه بعدی
  • همه نماهای اصلی پروژه
  • 17 رندر سه بعدی از نمای خارجی
  • 13 رندر سه بعدی از دکوراسیون داخلی
۵۴,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پایان نامه و پلان برج باغ :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده کنید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پروژه مجتمع مسکونی

رساله ایستگاه آتش نشانی