دکوراسیون داخلی آپارتمان با دفتر کار خانگی شیشه ایی

این آپارتمان واقع در شهر بارسلونا، اسپانیا توسط شرکت معماری Egue y Seta طراحی و به اجرا رسیده است. در راهرو ورودی این حانه یک دفتر کار خانگی شیشه ایی به عنوان بخشی از فضای داخلی تعبیه شده است. ابن فضای شیشه ایی با فریم های فلزی مشکی احاطه شده و نور را به داخل فضا هدایت می کند. هم چنین عدم وجود دیوار باعث ایجاد دید به سایر قسمت های آپارتمان گردیده است.

طراحی داخلی آپارتمان با دفتر کار خانگی شیشه ایی

در داخل این اتاق کار خانگی مدرن، یک میز چوبی باریک وجود دارد که با یک قفسه کتاب طراحی سفارشی ترکیب شده و بعضی از قفسه ها نیز با چوب اندود شده اند. یک مبل خاکستری راحتی، بالشتک های رنگی و چند گیاه نیز روبروی میز قرار دارد. هم چنین به منظور ایجاد حس گرمی و راحتی مبل روی یک فرش قرار داده شده است. یک چراغ روشنایی به منظور مطالعه در قسمت بالایی مبل تعبیه شده است و باعث می شود تا در هنگام دراز کشیدن یا نشستن راحت روی مبل، امکان مطاله و کار نیز امکان پذیر شود.

طراحی داخلی آپارتمان با دفتر کار خانگی شیشه ایی


حتما ببینید : دکوراسیون داخلی میکرو آپارتمان با پالت رنگی خاکستری و زرد


این اتاق کار خانگی بی نقص، با ایجاد فضایی مناسب برای مطاله و کار باعث عدم ایجاد فضایی غیر قابل استفاده این مکان به علت نزدیکی به درب ورودی گردیده است. تیم معماران با با طراحی هوشمندانه و با تفکیک این فضا با استفاده از پارتیشن های شیشه ایی نه تنها باعث مجزا شدن این اتاق کار از دیگر فضا های منزل شده اند بلکه با حداکثر استفاده مفید از فضا باعث خلق یک فضای کار دنج و راحت شده اند.

طراحی داخلی آپارتمان با دفتر کار خانگی شیشه ایی

در این روز های قرنطینه که همگی مجبور به دورکاری کار در منزل هستیم، ایجاد چنین فضایی کمک بسیاری به داشتن تمرکز بیشتر و کیفیت کاری بهتر خواهد کرد. بنابراین تا حد امکان از فضای منزل خود استفاده کنید و با ایده های مختلف قسمتی از خانه خود هر چند کوچک را به حوزه کاری اختصاص دهید و با تفکیک فضایی، دکوراسیون منزل و تداخل فعالیت ها را سازمان دهی کنید.

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود آرچ مدل 193 – مجموعه آبجکت مبل و میز ناهارخوری