دانلود صحنه آماده کامل خانه مدرن از CGTrader

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند با دانلود مدل سه بعدی خانه مدرن که مجموعه‌ای باکیفیت و حرفه‌ای از آرشیو مدل‌های سه‌بعدی CGTrader است، اکثر آبجکت های موردنیاز خود در این زمینه را تأمین نمایند.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی مدل سه‌بعدی کامل خانه مدرن اعم از  اتاق خواب، حمام و سرویس بهداشتی، اتاق نشیمن، آشپزخانه و … است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش‌ازاین در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه طراحی داخلی فضاهای مسکونی مدرن بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان CGTrader – Vintage Full House Design 3D models ارائه و توسط گروه مرجع معماری جمع‌آوری‌شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.

مدل سه بعدی خانه مدرن

 


حتما ببینید: آبجکت هواپیما مسافربری


جزئیات دانلود مدل سه بعدی خانه مدرن :

مجموعه‌ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی صحنه های آماده کامل یک خانه مدرن برای تری دی مکس و موتور رندر محبوب وی ری است. همچنین تمامی آبجکت و تکسچرهای استفاده‌شده نیز در مجموعه جای‌داده شده است. این مجموعه با فرمت های obj ، mtl ، 3ds ، c4d ، max ، fbx ، stl ارائه شده است و فرمت obj قابل انتقال به دیگر نرم افزار های سه بعدی را دارا است، بعلاوه در صورت آشنایی می‌توانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت‌های دیگر و در تمامی نرم‌افزارهای سه‌بعدی از مدل‌ها استفاده نمایید. برای استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس فقط کافی است فایل مکس دانلودی را درصحنه خود merge نمایید، در صورت داشتن تکسچر خاصی همراه فایل، مسیر تکسچر ها را به مکس معرفی کنید و مقیاس مدل را با طراحی خود هماهنگ کنید.

دانلود مجموعه کامل صحنه های آماده خانه مدرن :

  • مجموعه CGTrader – Vintage Full House Design 3D models
  • سازنده CGTrader
  • حجم: 1.25GB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از رندر های نهایی مدل های سه بعدی این مجموعه:

مدل سه بعدی خانه مدرن

صحنه آماده خانه مدرن

صحنه آماده خانه مدرن

آبجکت خانه مدرن

آبجکت خانه مدرن


این مطلب را هم ببینید: دانلود پلاگین کرونا رندر برای تری دی مکس


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی