آموزش نصب و فعال سازی کامل Lumion 10.0.1 و Lumion 10.3.2

لومیون یکی از نرم افزار های محبوب و بسیار پرکاربرد برای طراحان سه بعدی و هنرمندان تولید کننده انیمیشن به ویژه طراحان در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی می باشد که مجموعه ای از امکانات بسیار عالی جهت رندرینگ ریل تایم و بسیار سریع و با کیفیت مناسب را در اختیار آنها قرار می دهد، اما یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران همیشه با آن مواجه بوده اند نحوه نصب و فعال سازی کامل و بدون ایراد لومیون بوده و با توجه به نیازی که اکثر کاربران به راهنمای نصب برای Lumion داشتند، تصمیم گرفتم که برای این نرم افزار مهم و پرکاربرد ویدیو و راهنمایی کامل نصب آماده کنم و در سایت قرار بدم تا هم به همه سوالات پاسخ داده باشیم هم همه کاربران بتوانند بدون نیاز به کمک دیگری به راحتی لومیون 10.0.1 و لومیون 10.3.2 را نصب کنند. در این ویدیو آموزش نصب لومیون 10.0.1 و لومیون 10.3.2 برای همراهان عزیز آماده شده است که یکی از حرفه ای ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار های رندرینگ ریل تایم و انیمیشن سازی بوده و برای طراحان سه بعدی ، انیماتور ها و همچنین معماران و طراحان داخلی نرم افزار بسیار کاربردی برای شبیه سازی و ارائه ایده ها می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در رابطه با لومیون می توانید از طریق اینستاگرام با ای دی بنده xaniar_fathi در ارتباط باشید

خوب بریم سر اصل مطلب، ویدیو را از همین پست می توانید مشاهده کنید و از لینک های زیر هم می توانید ورژن های مختلف لومیون را دانلود کنید.


دانلود ورژن مورد استفاده در این آموزش: دانلود لومیون 10.0.1 و لومیون 10.3.2


ویدیو کامل آموزش نصب و فعال سازی لومیون 10.0.1 و لومیون 10.3.2 اضافه شده است و فقط برای اعضای ویژه سایت قابل نمایش است. تمامی نکات ضروری و لازم در نصب لومیون 10.0.1 و و لومیون 10.3.2 در این ویدیو توضیح داده شده است، بعد از دریافت اشتراک ویدیو در همین بخش نمایش داده در اختیار شما خواهد بود.(نحوه نصب و فعال سازی برای لومیون 10.0.1 و لومیون 10.3.2 کاملا مشابه می باشد)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

ویدیو آموزش کامل نصب و فعال سازی فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

آموزش نصب و فعال سازی کامل Lumion 8.5

اگر تمایل به نصب ورژن قدیمی تر لومیون یعنی لومیون 8.5 دارید می توانید در ادامه راهنمایی کامل نصب و فعال سازی لومیون 8.5 را به صورت رایگان مشاهده کنید.


دانلود ورژن مورد استفاده در این آموزش: دانلود لومیون 8.5

سایر ورژن ها: دانلود همه ورژن های لومیون


آموزش نصب لومیون 8.5 :


راهنمای متنی نصب لومیون 8.5 :

  • دسترسی سیستم به اینترنت را قطع کنید.
  • نرم افزار لومیون را نصب کنید.
  • دسترسی نرم افزار لومیون به اینترنت را از طریق فایر وال ویندوز مسدود کنید.(نحوه ی انجام این کار در ویدیو به صورت کامل توضیح داده شده است.)
  • فایل patch را در مسیر نصب لومیون کپی کرده و آن را اجرا کنید.(نحوه ی انجام این کار در ویدیو به صورت کامل توضیح داده شده است.)