دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی آشپزخانه – KitchenDraw 4.5

KitchenDraw یک نرم افزار طراحی آشپزخانه و حمام  کاربردی است که در عین حرفه ای بودن، طرز استفاده ای بسیار آسان دارد. این نرم افزار بعنوان یکی از مشهورترین ابزارهای سه بعدی سازی آشپزخانه با امکان طراحی تمام جزئیات نظیر کابینت ها، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، میز و صندلی، انواع قفسه، پنجره، دیوار، کف و … می باشد که با المان ها و کاتالوگ های آماده ای که در اختیار کاربرانش قرار می دهد کار طراحی را بسیار آسان تر و سریع تر نموده است.

در رابط کاربری نرم افزار می توانید طراحی خود را به صورت دو بعدی و یا سه بعدی ادامه داده و جزییاتی مانند مکان دقیق اجسام، تعیین رنگ دیوار، درب و پنجره، انتخاب رنگ های مختلف برای هر یک از اجسام، تغییر درپوش، دستگیره در های قفسه ها و کابینت، جنس سطوح و … را به راحتی انتخاب کنید و در نهایت از پروژه‌ی خود یک خروجی به صورت عکس تهیه نموده و به معمار، دکوراتور، سازنده کابینت و … ارائه دهید تا دیگر نگران مطابق نبودن نتیجه‌ی کار با آنچه در ذهن داشته اید، نباشد.


حتما ببینید: دانلود نرم افزار KeyShot Pro


جزئیات دانلود KitchenDraw – نرم افزار طراحی آشپزخانه :

اگر نرم افزار طراحی آشپزخانه و حمام مورد علاقه خود را با توجه به توضیحات یاد شده فوق انتخاب نموده اید. می توانید با کمترین حجم ممکن و با حالت کاملا فشرده آن را در این بخش دریافت نمایید. در ضمن قبل از دانلود به نکات و راهنمای نصب  توجه نمایید.

نکات:
– این نسخه از نرم افزار تست شده است و در صورتی که دسترسی آن به اینترنت مسدود باشد به درستی عمل می کند.
– نسخه های 5 و 6 نرم افزار نیز در دسترس هستند اما از آنجایی که کرک صحیحی برای آن ها ارائه نشده است در سایت قرار نگرفته اند.

راهنمای نصب
1- قبل از نصب نرم افزار چنانچه ورژن های دیگری از این برنامه را نصب کرده‌اید آن را به طور کامل حذف و محتوای پوشه های C:/KD و C:/Scenes را نیز پاک کنید.
2 – اتصال سیستم به اینترنت را قطع کنید.
2- نرم افزار را نصب کنید.
3- فایل Keygen.exe را در محل نصب نرم افزار (پوشه ی C:/KD) کپی کنید.
4- دسترسی نرم افزار به اینترنت را مسدود کنید.

شارژ ساعت نرم افزار:
5- فایل Keygen.exe را اجرا کنید.
نرم افزار را اجرا و از منوی ؟ گزینه‌ی Recharge hours of use را انتخاب کنید تا پنجره‌ی شارژ نمایان شود. در این پنجره مقدار Site Code to provide را کپی نموده و در فیلد Key در پنجره Keygen ا وارد کنید تا پس از کلیک بر روی Push me به شما کد فعال‌سازی داده شود.
در نهایت کد فعال‌سازی را در قسمت مربوطه از پنجره‌ی Hours recharge وارد و OK کنید.


تعدادی از قابلیت‌های نرم افزار KitchenDraw :

– نرم افزار تخصصی برای طراحی آشپزخانه
– سه بعدی سازی آشپزخانه
– کار بر روی جزئیات ریز و درشت در فضای آشپزخانه
– ارائه‌ی کاتالوگ ها و المان های رایگان برای استفاده در آشپزخانه
– طراحی دو بعدی و یا سه بعدی
– خروجی گرفتن از پروژه به عنوان یک عکس و یا فایل ورد (فرمت .doc)
– پرینت گرفتن از خروجی
– و …


مشخصات و دانلود KitchenDraw – نرم افزار طراحی آشپزخانه :

نرم افزار طراحی آشپزخانه

دانلود KitchenDraw

نرم افزار طراحی سه بعدی آشپزخانه