آموزش حرفه ای موتور رندر Corona در نرم افزار Cinema 4d

در این پست از مرجع دانلود معماری آموزشی بسیار کاربردی در زمینه رندرینگ در Cinema 4d را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم. آموزش کرونا در Cinema 4d در کمتر از 70 دقیقه کار با این انجین فوق العاده را به شما می آموزد و امکانات جدیدی برای رندرینگ در اختیار شما قرار میگیرد.

این مجموعه آموزشی کوتاه و کاربردی کار را با معرفی کرونا برای Cinema 4d شروع میکند و در ادامه به بررسی مباحثی همچمون متریال ها در کرونا ، تکنیک های نورپردازی، نورپردازی فضاهای خارجی، نورپردازی داخلی فضاها، نورپردازی مبتنی بر تصویر، نورپردازی استودیوی، تنظیمات حرفه ای رندر و سایر مثال های مربوطه میپردازد.در این دوره آموزشی مدرس در ادامه به بررسی مباحثی مانند Denoising و LightMix در کرونا ، Corona VFB و پست پراسسینگ و …میپردازد، این آموزش کاربردی تمامی مباحث در رابطه با رندرینگ با کرونا در سینما فور دی را پوشش میدهد و میتواند برای طراحانی که از Cinema 4d برای معرفی ایده های خود استفاده میکنند بسیار کاربردی باشد.


حتما ببینید: آموزش cinema 4d


جزئیات دانلود آموزش کرونا در Cinema 4d :

این دوره آموزشی در مدت زمان حدود 70 دقیقه به بررسی مباحث مربوط به انجین کرونا در سینما فور دی میپردازد و با عنوان Learn Corona for Cinema 4d In Under 70 Minutes منتشر شده است.مجموعه این آموزش دارای حجم کمی میباشد و میتوانید به راحتی آن را دانلود کنید.

دانلود آموزش کرونا در Cinema 4d :

  • حجم مجموعه: 146MB
  • مدرس : MographPlus
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید).

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

آموزش کرونا در Cinema 4d


این مطالب را هم ببینید:

دانلود تری دی مکس 2019

دانلود رایگان آرچ مدل 188 – لوازم خانگی قدیمی و کلاسیک