دانلود پلان و پروژه طراحی کتابخانه همراه با پوستر معرفی پروژه

در این پست از مرجع دانلود معماری دانلود پروژه طراحی کتابخانه از آرشیو پروژه های حرفه ای سایت را آماده دریافت کرده ایم…

پروژه طراحی کتابخانه ،پایان نامه کامل معماری با موضوع طراحی کتابخانه بوده و تمامی مدارک اصلی و قابل ویرایش پروژه از قبیل فایل اتوکد کامل پروژه ،رندر های سه بعدی و پوستر معرفی پروژه میباشد،پروژه در دو طبقه،همکف و زیرزمین و شامل تمامی فضاهای مورد نیاز در طراحی ساختمان کتابخانه میباشد،ایده طراحی پروژه از شکل کتاب و صفحات کتاب گرفته شده است که به خوبی در طراحی حجم و نمای پروژه قابل مشاهده است.

فایل اتوکد پروژه شامل تمامی مدارک دو بعدی با قابلیت ویرایش کامل میباشد،پلان های طبقات پروژه با مبلمان،ستون گذاری و اندازه گذاری کامل ،چهار نمای اصلی پروژه با طراحی مدرن و جذاب و دارای ایده در طراحی،دو مقطع طولی و عرضی از پلان پروژه،سایت پلان پروژه ،در طراحی تمامی مدارک پروژه تمامی اصول طراحی و ترسیم فنی رعایت شده است.

رندر های سه بعدی پروژه : 8 رندر سه بعدی تری دی مکس از نماهای مختلف پروژه با کیفیت بالا و ابعاد مناسب چاپ به همراه مدارک پروژه به صورت عکس موجود میباشد.

پوستر معرفی پروژه با کیفیت و رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ میباشد ،شامل رندر های پروژه و معرفی پلان ها بوده و آماده چاپ و ارائه بدون هیچ متن اضافی…


حتما ببینید:

پلان کتابخانه

دانلود رساله کتابخانه


دانلود پروژه طراحی کتابخانه شامل:

  • پلان های کامل پروژه با مبلمان و اندازه گذاری و آکس بندی کامل
  • چهار نمای اصلی پروژه
  • دو مقطع طولی و عرضی
  • سایت پلان پروژه
  • 8 رندر سه بعدی تری دی مکس از دیده های پرنده و ناظر از پروژه
  • پوستر معرفی پروژه مناسب چاپ در ابعاد بزرگ
۹۸,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پروژه طراحی کتابخانه :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده کنید.

یک نمونه از رندر های این پروژه (برای مشاهده کل تصاویر از لینک بالا تصاویر را دانلود کنید):

دانلود پروژه طراحی کتابخانه


این مطالب را هم ببینید:

آموزش مایا

آموزش مقدماتی کی شات