دانلود سری دوم از مجموعه آبجکت های لوازم روشنایی آرشیو بزرگ Pro 3DSky

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند با دانلود مجموعه آبجکت لامپ و لوستر مدرن که مجموعه‌ای باکیفیت و حرفه‌ای از آرشیو مدل‌های سه‌بعدی Pro 3DSky است، اکثر آبجکت های موردنیاز خود در این زمینه را تأمین نمایند.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 32 مدل سه‌بعدی متنوع از لامپ و لوستر مدرن مانند چراغ سقفی،چراغ مطالعه، لامپ های هالوژن، لامپ های LED و … است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش از این در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه لوازم نور و روشنایی در طراحی داخلی و خارجی فضاهای مختلف بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان Lamp-s2 ارائه و توسط گروه مرجع دانلود معماری جمع‌آوری شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.


حتما ببینید: دانلود آبجکت میز نهارخوری با چینش و ست کامل ظروف


جزئیات دانلود مجموعه آبجکت لامپ و لوستر مدرن :

مجموعه آماده‌شده در این پست حاوی 32 آبجکت متنوع لامپ و لوستر مدرن با طراحی مدرن برای نرم افزار 3DMAX و موتور رندر محبوب وی ری است. بعلاوه تمامی متریال و تکسچر های استفاده‌شده در هر مدل در همین مجموعه وجود دارد. طراحان گرامی می‌توانند از آبجکت های این مجموعه علاوه برتری دی مکس در نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر نیز استفاده نمایند، برای این منظور فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم‌افزارها export نمایید.

  • برای مشاهده تمامی رندرهای نهایی این مجموعه قبل از خرید و دریافت، می‌توانید از لینک زیر کاتالوگ کم‌حجم مجموعه را دانلود نمایید،در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست از رندر های مدل‌های همین مجموعه است.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مجموعه آبجکت لامپ و لوستر مدرن :

  • مجموعه Pro 3DSky – Lamp-s2
  • حجم مجموعه: 287MB
  • سازنده: مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۹,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت لامپ و لوستر مدرن (برای مشاهده تمامی تصاویر کاتالوگ را دانلود نمایید) :

آبجکت لامپ سقفی

آبجکت لوستر مدرن

آبجکت لوستر مدرن

آبجکت چراغ مطالعه

آبجکت آباژور

آبجکت لوستر مدرن


این مطلب را هم ببینید: مستند فرودگاه دریایی هنگ کنگ


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس