دانلود رایگان دوره آموزشی نرم افزار Lumion 8 / 9

با توجه به اینکه لومیون یک نرم افزار معماری عالی است و در بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. بسیار مهم است که در کار با آن حرفه ای و سریع باشید، به همین علت مجموعه آموزش کامل لومیون را در این پست برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت به صورت رایگان نموده ایم.

Lumion نرم افزاری قدرتمند برای مجسم سازی معماری سه بعدی به صورت بلادرنگ می باشد که می تواند ابزاری مفید برای معماران، برنامه ریزان و طراحان شهری محسوب شود. این برنامه برای ساخت فیلم و یا عکس های سه بعدی از یک محیط، با امکان چرخش سریع و تفسیر کامل محیط، بسیار مناسب خواهد بود تا از این طریق مسئولین پروژه بتوانند به طور کاراتری در هزینه، زمان و انجام کارها، صرفه جویی داشته باشند. در حقیقت Lumion یک راه حل ساده برای ایجاد ویدئو و تفاسیر سه بعدی از یک مجموعه در حال توسعه است که با دیدن نتیجه کار شما می توانید کاملاً خود را در محیط شبیه سازی شده تصور کنید.

در این دوره آموزشی می آموزید چگونه سرعت کار خود را افزایش داده و با مدل ها و آبجکت های زیادی بتوانید صحنه سه بعدی خود را ایجاد نمایید و با چند کلیک واقعی جلوه دهید. تقریبا تمام مسائل مهم را به شما یاد می دهد به عبارتی درک اینکه چگونه تمام گزینه ها این امکان را می دهند که به ایجاد رندرهای واقعی و شگفت انگیز از کار خود بپردازید.


حتما ببینید: آموزش کی شات 8 به صورت عملی


مشخصات آموزش کامل لومیون :

این دوره آموزشی حاوی 33 قسمت می باشد. همچنین در این آموزش از نرم افزار Lumion استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزشی نرم افزار Keyshot 8 به صورت عملی و مبتنی بر پروژه :

  • حجم مجموعه: 2.59GB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش کامل لومیون

آموزش کامل لومیون