دانلود دوره آموزشی Arch Viz در Lumion 9

Lumion نرم افزاری قدرتمند برای شبیه سازی معماری سه بعدی به صورت بلادرنگ می باشد که می تواند ابزاری مفید برای معماران، برنامه ریزان و طراحان شهری محسوب شود. از همین رو ضروری دانستیم تا دوره آموزش شبیه سازی معماری در لومیون را در این پست برای شما آماده دریافت نماییم.

این برنامه برای ساخت فیلم و یا عکس های سه بعدی از یک محیط، با امکان چرخش سریع و تفسیر کامل محیط، بسیار مناسب خواهد بود تا از این طریق مسئولین پروژه بتوانند با راندمان بیشتر، در هزینه، زمان و انجام کارها، صرفه جویی داشته باشند. در حقیقت Lumion یک راه حل ساده برای ایجاد ویدئو و تفاسیر سه بعدی از یک مجموعه در حال توسعه است که با دیدن نتیجه کار می توانید کاملاً خود را در محیط شبیه سازی شده تصور کنید.

در این دوره آموزشی تمامی نکات و ابزارهای لازم برای صفر تا صد یک پروژه شبیه سازی معماری را خواهید آموخت. ابتدا پروژه آماده ای از اسکچاپ به لومیون ایمپورت نموده سپس یاد می گیرید چگونه یک شبیه سازی حرفه ای را به پایان رسانید. انتظار می رود پس از پایان این دوره بتوانید پروژه های شخصی خود را به راحتی با لومیون شبیه سازی نمایید.


مشخصات دانلود آموزش شبیه سازی معماری در لومیون :

این دوره آموزشی حاوی 69 قسمت و زمان آموزشی 2 ساعت و 35 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Lumion استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش شبیه سازی معماری در لومیون :

  • حجم مجموعه: 3GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :
آموزش شبیه سازی معماری در لومیون