آموزش کامل و جامع مایا 2017

برای اینکه در امور سه بعدی دیجیتالی یک حرفه ای باشید باید در کار با انواع نرم افزار های سه بعدی مهارت های لازم را بدست آورید. بنابراین آموزش Maya 2017‎ را در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان عزیز تهیه و آماده نموده ایم. این دوره آموزشی محصول شرکت معتبر Plural sight است و آموزشی است عمیق که طراحی شده تا به شما کمک کند درک جامعی از ویژگی های موجود در مایا پیدا کنید. به شما کمک می نماید تا بسیار آسان تر ذهن خود را به این نرم افزار عادت دهید و کارهای سه بعدی خود را به این برنامه انتقال دهید.

این دوره آموزشی دارای دو بخش است و در بخش اول شما با برخی مهارت های پایه ای و شناخت قسمت های مختلف مایا که برای شروع کار با مایا به آن ها نیاز دارید را خواهید آموخت. سپس برخی ویژگی های مدل سازی موجود در مایا بررسی می شود.

در مرحله بعد شروع به ایجاد یک معدن با توجه به آموزش می نمایید که همان پروژه مرکزی شما برای ادامه آموزش خواهد بود. سپس نحوه اضافه نمودن متریال و تکسچر را خواهید آموخت. به علاوه نحوه اضافه نمودن کنترل های انیمیشن، متحرک سازی و دینامیک را یاد می گیرید. در نهایت نحوه نورپردازی، رندرینگ و گرفتن خروجی نهایی از پروژه را خواهید آموخت.

این دوره آموزشی برای افرادی طراحی شده که به تازگی وارد دنیای نرم افزار مایا شده اند، پس هدف این نیست که آنها را با بار سنگینی از تکنیک ها و اطلاعات پیچیده به پایین بکشد. بلکه هدف این است که آن ها را با یک سری عادات خوب در کار با مایا آشنا نماید که به آنها اجازه دهد از ابتدا تا انتهای این پروژه را طی نمایند و در پایان دوره در نقطه ای قرار گیرند که دارای حس راحتی با مایا باشند، مخصوصا مایا 2017.


حتما ببینید: آموزش ایجاد صحنه داخلی تخریب شده در مکس‎


مشخصات و سرفصل های آموزش Maya 2017‎ :

این دوره دارای 85 قسمت و زمان کلی آموزش 11 ساعت و 24 دقیقه می باشد. بعلاوه در این آموزش از نرم افزار Maya 2017 استفاده و در سطح مقدماتی ارائه شده است.

سر فصل های آموزش Maya 2017‎ :

 1. شروع کار با مایا
 2. مدلسازی پایه با مایا
 3. جزئیات و ریزه کاری هایی برای روان شدن کار با مایا
 4. تکمیل و آماده سازی مدل ها
 5. متریال و تکسچر ها
 6. شکل دهی برای انیمیشن
 7. متحرک سازی با مایا
 8. شبیه سازی دینامیک
 9. نورپردازی و رندرینگ

دانلود مجموعه آموزشی Maya 2017‎ :

 • حجم مجموعه: 4,9GB
 • سازنده : Plural sight
 • فایل تمرینی : دارد
 • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
 • زیرنویس: ندارد
 • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود آموزش کامل و جامع مایا 2017 پارت 1

دانلود آموزش کامل و جامع مایا 2017 پارت 2

دانلود آموزش کامل و جامع مایا 2017 پارت 3

دانلود آموزش کامل و جامع مایا 2017 پارت 4

دانلود آموزش کامل و جامع مایا 2017 پارت 5


تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش Maya 2017‎

آموزش Maya 2017‎


ویدیو معرفی دروه آموزشی Maya 2017‎ :

 


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پلان مجموعه اقامتی تفریحی

دانلود تکسچر چوب از Arroway Texture ولوم 1