دانلود Autodesk Maya 2022 Win

مایا 2022 آخرین ورژن تا این تاریخ از نرم افزار فوق العاده و حرفه ای انیمیشن سازی و مدلسازی سه بعدی از کمپانی Autodesk است، در این پست از مرجع دانلود معماری با دانلود مایا 2022 میتوانید از جدیدترین امکانات این نرم افزار استفاده کنید.

یکی از قابلیت های جدید اضافه شده به این ورژن ابزار Time Editor است، که از آن میتوان برای ساخت و ویرایش انیمیشن‌ های غیر خطی و Clip-based استفاده کرد و همچنین سیستم رندر نرم افزار برای مدیریت سکانس‌ های پیچیده بسیار ساده‌ تر شده است. اضافه شدن ابزار جدید Sweep Mesh برای تولید رویه هندسه و تنظیم ویژگی های آن تنها با استفاده از یک کلیک، افزونه جدید Game Vertex Count، امکان طراحی و مدل‌ سازی پیشرفته اجزاء چهره با بهبود موتور XGen، گسترده تر شدن ابزارهای مورفینگ (ابزار تغییر شکل) با دفورمرهای جدید Solidify و Morph و دهها ویژگی جدید در maya 2022 در انتظار هنرنمایی شماست.

مایا یکی از کاربردی ترین و پیشرفته ترین نرم افزار های می باشد که از آن در استودیوهای فیلم سازی، انیمیشن و همین طور صنعت بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌شود، که همچنین در شبیه سازی و طراحی صحنه های معماری و دکوراسیون داخلی نیز بسیار پر کاربرد می باشد و طراحان زیادی از سرتاسر دنیا از مایا برای ارائه نهای ایده های معماری و طراحی داخلی استفاده می کنند.همین گستردگی در استفاده از این نرم افزار نقطه قوت مایا در بین ابزارهای مدل سازی است.


حتما ببینید: دانلود تری دی مکس 2022


دانلود مایا 2022 :

ورژن 2022 مایا فقط در نسخه 64bit و برای  و‌یندوز 10 بیلد 1803 به بالا ازائه شده است و فقط در این شرایط قابل نصب است، برای نصب بدون مشکل حتما ویندوز 10 خود را به جدیدترین ورژن آپدیت کنید.

دانلود موارد زیر ضروری نیست، در صورت نیاز و اطلاع از کاربرد آنها میتوانید دانلود کنید:

راهنمای نصب و فعال سازی:

راهنمای کامل فعال سازی نرم افزار به همراه فایل فعال ساز قرار دارد. برای مشاهده راهنما در فایل های دانلودی فایل help-farsi.html را اجرا کنید.


پلاگین وی ری: دانلود vray next 5.10.20 برای maya 2022


ورژن قدیمی تر: دانلود مایا 2020