دانلود دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Maya 2019

اگر بخواهید در رقابت ها همیشه در سطح بالایی قرار گیرید باید نرم افزارهای جدید و بروز را استفاده نمایید و با ابزارهای جدید و امکانات آنها آشنایی کامل داشه باشید. در همین راستا آموزش مقدماتی مایا 2019 را در این پست از بخش آموزشی نرم افزار های معماری که محصول شرکت حرفه ای و معتبر Skillshare است را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

Autodesk Maya با کمک ابزارهای قدرتمند مایا 2019 قادر به ایجاد طرح های بیشتر، سریعتر و به ویژه ساخت انیمیشن شخصیت های کارتونی، فیلم و سریال خواهید بود. در این برنامه مجموعه ی وسیعی از ابزارهای جدید و Workflow ها جهت ساخت کاراکترها به روش بسیار ساده ارائه شده است. همچنین قابلیت تغییر شکل کاراکترها به طور کاملاً طبیعی فراهم گردیده است. علاوه بر آن، ابزارهای جدید و هدفمند برای ساخت انیمیشن به روش بسیار ساده تر و عملی تر ارائه شده است، ضمن اینکه گامهای موثری در زمینه Graph Editor جهت کمک به نمایش، انتخاب و ویرایش انیمیشن ها و keyframe ها، و سرعت بخشی به ساخت انیمیشن ها برداشته شده است. بعلاوه، با ارائه ی امکانات برجسته، همزمان سازی انیمیشن ها با موسیقی ضبط شده به روش ساده تری انجام می گردد.

این دوره آموزشی به گونه ای تهیه شده است که شناخت کاملی از ویژگی های اصلی موجود در مایا را نشان دهد. در این آموزش مبتدی اصول اولیه مدلینگ سه بعدی را در مایا 2019 می آموزید. همچنین در مورد جنبه های مختلف ورژن 2019 مایا اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد.

در بخش اول با مهارت های اساسی مورد نیاز برای شروع کار در مایا 2019 آشنا می شوید. سپس به بررسی برخی از ویژگیهای موجود در آن از کل فرآیند ایجاد تکسچر و متریال خواهید پرداخت و فرآیند یووی آنرپینگ را خواهید دید. در نهایت نحوه افزودن نورها، سایه ها و نحوه رندر توالی انیمیت شده نهایی را می آموزید.

آموزش مقدماتی مایا 2019


حتما ببینید: آموزش رندرینگ در لومیون فقط در 2.5 ساعت


مشخصات دوره آموزش مقدماتی مایا 2019 :

این دوره آموزشی حاوی 35 قسمت و زمان کلی 2 ساعت و 45 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Maya استفاده و در سطحی که برای همه مناسب باشد ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش مقدماتی مایا 2019 :

  • حجم مجموعه: 214MB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش مقدماتی مایا 2019