دانلود مجموعه آبجکت نیویورک سیتی برادوی

همراهان عزیز مرجع معماری می‌توانند مجموعه باکیفیت و حرفه‌ای مدل سه بعدی شهر نیویورک را در این پست از بخش آبجکت و مدل‌های سه‌بعدی دریافت نمایند.

مجموعه‌ای که در اختیار دارید جزء آرشیو آبجکت های حرفه‌ای NoneCG و حاوی 22 بلوک کامل از 45 تا 53 به برادوی و 7th Av است. این مجموعه شامل ساختمان های دقیق ، کاشی های جاده ، مبلمان خیابان و جزئیات سقف است. همچنین صحنه ها در این مجموعه بسیار سازمان یافته و با لایه های دقیق و چرخه متحرک روز و شب تکمیل شده اند و حاوی تکسچر های ویدیویی و روشنایی کامل شبانه است. نمایش بسیار دقیق و واقع بینانه از ساختمان های معروف ، تصاویر و فیلم های تبلیغاتی واقعی برای واقعی تر بودن صحنه استفاده شده است. شما طراحان و معماران گرامی می‌توانید در طراحی فضاهای مختلف برای بهبود کیفیت و کاهش زمان صرف شده برای هر پروژه از این مجموعه نهایت بهره‌وری را داشته باشید و رضایت مشتریان خود را در هنگام ارائه نهایی پروژه به آن‌ها جلب نمایید.

مدل سه بعدی شهر نیویورک


حتما ببینید: دانلود مجموعه آبجکت معماری ژاپنی


جزئیات دانلود مجموعه مدل سه بعدی شهر نیویورک

با دریافت این مجموعه از مدل سه بعدی با کیفیت بالا برای نرم افزارهای Cinema4D ، 3dsmax ، Maya و موتور رندر Vray بهره‌مند خواهید شد. همچنین این مدل های سه بعدی در فرمت های obj ، 3ds ، max ، fbx ، ma ، dae ، lwo ارائه شده است و فرمت obj قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی را دارد. در نهایت به این نکته مهم توجه داشته باشید که آبجکت های این مجموعه علاوه برتری دی مکس در نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر نیز قابل‌استفاده می‌باشند، برای انجام این کار فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم‌افزارها export نمایید.

دانلود مجموعه مدل سه بعدی شهر نیویورک :

  • مجموعه NoneCG – NYC Broadway,7th Av, Times Square
  • حجم مجموعه: 3.39GB
  • سازنده: NoneCG
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی شهر نیویورک :

مدل سه بعدی شهر نیویورک

آبجکت نیویورک سیتی

آبجکت نیویورک سیتی

آبجکت نیویورک سیتی

مدل سه بعدی شهر نیویورک


این مطلب را هم ببینید: دانلود HDRI فضای بیرونی


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس