مجموعه آبجکت مبلمان کلاسیک از Oumoo به صورت صحنه آماده ی رندر

طراحی داخلی و دکوراسیون کلاسیک و سنتی اصل مهم کار هر طراح سه بعدی است که در آن باید ضرافت های بسیار خاصی را به کار برد تا طرح هر چه زیباتر به نظر برسد. با توجه به این نکته که طراحان و معماران داخلی برای ارائه پروژه های سه بعدی خود به مدل های حرفه ایی و با کیفیت نیازمند هستند. در این بخش از سایت مجموعه مدل سه بعدی فرنیچر کلاسیک را تهیه و آماده دریافت نموده ایم تا ایده های ذهنی شما را واقعیت بخشیم.این مجموعه فوق العاده از مبلمان کلاسیک که به صورت صحنه آماده سه بعدی دکوراسیون کلاسیک میباشد و شامل سایر عناصر مورد نیاز در طراحی داخلی کلاسیک نیز هست میتواند برای طراحان عزیز بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.

مجموعه آبجکت فرنیچر کلاسیک شامل 3 مجموعه با عنوان های Oumoo Furniture B Collection 2 ، Oumoo Furniture B Collection 1 و Oumoo Furniture B Collection 3 می باشد. این مجموعه دارای 30 آبجکت مبل، مجسمه و کنسول کلاسیک می باشد. طراحان و معماران داخلی با دریافت این مجموعه می توانند از آرشیوی کاربردی و با کیفیت از انواع مدل های مورد نیاز در دکوراسیون کلاسیک نهایت استفاده را داشته باشند. تمامی آبجکت های این مجموعه از نمونه های واقعی مدل سازی شده اند و دارای کیفیت فوق العاده بالا در مدل سازی و متریال های به کار رفته هستند. بیشتر مدل هایی که در طراحی های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند دارای مدل های پیچیده و با جزئیات بسیار می باشند و مدل سازی آن ها زمان بسیاری را می طلبد بنابراین استفاده از این آرشیو می تواند موجب افزایش سرعت انجام پروژه های سه بعدی نیز شود.


حتما ببینید : دانلود مدل سه بعدی مبل از pro3dsky


جزئیات دانلود مجموعه مدل سه بعدی فرنیچر کلاسیک

این آرشیو حاوی 30 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع فرنیچر کلاسیک برای فرمت های 3dsmax و موتور رندر vray می باشد، به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود می باشد.

برای مشاهده کل تصاویر رندر های نهایی مدل های این آرشیو ، تمامی رندر ها در قالب یک فایل فشرده به صورت کاتالوگ آماده شده است، که قبل از دریافت مجموعه محتویات و کیفیت مدل ها را مشاهده نمایید.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی صحنه فرنیچر کلاسیک :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه مدل سه بعدی فرنیچر کلاسیک :

  • مجموعه های Oumoo Furniture B Collection 2 ، Oumoo Furniture B Collection 1 و Oumoo Furniture B Collection 3
  • حجم مجموعه: 352MB
  • سازنده: از مجموعه Oumoo
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای مبلمان و دکوراسیون کلاسیک : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت دکوراسیون کلاسیک را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های دکوراسیون کلاسیک – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی دکوراسیون کلاسیک


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی فرنیچر کلاسیک :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

مدل سه بعدی فرنیچر کلاسیک

مدل سه بعدی مبل کلاسیک

مدل سه بعدی مبلمان کلاسیک

آبجکت مبلمان کلاسیک

آبجکت مبل کلاسیک


این مطالب را هم ببینید :

دانلود مدل سه بعدی اداری

آموزش طراحی صحنه داخلی در Cinema 4D


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس