دانلود نرم افزار ایجاد نقاشی و اسکیس از عکس – Corel Painter Essentials v6.1.0.238 x64

برای علاقه مندان به هنر نقاشی و طراحی اسکیس های معماری، دانلود یک نرم افزار ایجاد نقاشی و اسکیس از عکس می تواند برای الهام بخشیدن به کارهای آنان بسیار مفید واقع شود. نرم افزار Corel Painter Photo Essentials ابزاری قدرتمند در زمینه ترسیم نقاشی های زیبا می باشد. این نرم افزار محیط کاربری بسیار ساده ای دارد و افکت های زیبای نرم افزار خودنمایی می کنند. ابزار ویرایش و نقاشی ها بسیار کامل است.

بسیاری از ما علاقمند به هنر نقاشی هستیم و می خواهیم که در رایانه خود نقاشی های زیبا ترسیم کنیم و نقاشی های فوق حرفه ای پدید آوریم و نیازمند نرم افزاری قدرتمند و آسان هستیم که در این زمینه نرم افزار Corel Painter Photo Essentials ابزاری بسیار کامل برای دوستداران هنر نقاشی می باشد. حتی آنان که کوچکترین آشنایی هم با نقاشی نداشته باشند می توانند طی مدت بسیار کوتاهی نقاشی هایی بسیار عالی ترسیم کنند.

توسط این نرم افزار می توان جعبه رنگ ها را ترکیب کرد و رنگ های ترکیبی زیبایی را پدید آورد.
همچنین Corel Painter Photo Essentials از اکثر فرمت های رایج هم پشتیبانی کاملی به عمل می آورد. برای آنان که دستی در نقاشی دارند و می خواهند این هنر خود را به صورت الکترونیکی هم به تصویر بکشند Corel Painter Photo Essentials یکی از بهترین ابزار ها می باشد.


حتما ببینید: دانلود اتوکد 2019


جزئیات دانلود Corel Painter Essentials – نرم افزار ایجاد نقاشی از عکس :

اگر با توجه به توضیحات فوق به این نتیجه رسیده اید که نرم افزار مناسبی برای اهداف خود یافته اید، می توانید آن را با کمترین حجم ممکن و به صورت فشرده در این قسمت دانلود نمایید. بعلاوه قبل از دانلود به نکات و راهنمای نصب نیز دقت نمایید.

راهنمای نصب
1- اتصال به اینترنت را غیر فعال کنید.
2- از پوشه ی Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کرده و از منوی آبشاری موجود گزینه Corel Painter Essentials 6 را انتخاب کنید.
3- شروع به نصب نرم افزار کرده و هنگام نصب گزینه Select I have a serial را انتخاب کنید و شماره سریال دریافتی از Keygen را در قسمت Serial Number نصب کپی کنید و مراحل نصب را تا انتها ادامه دهید.
4- نرم افزار را اجرا کرده و بر روی گزینه Other Activation Options کلیک کنید و در پنجره ی باز شده ی بعدی بر روی دکمه Contact Corel کلیک کنید. سپس Installation Code دریافتی را در Keygen وارد کرده و بر روی دکمه Activation کلیک کنید، Generate Activation Code دریافتی را در قسمت مربوطه در پنجره نرم افزار وارد کرده و بر روی دکمه Continue کلیک کنید تا نرم افزار با موفقیت فعال گردد.
5- دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال ویندوز مسدود کنید. (آموزش طریقه جلوگیری از اتصال یک نرم افزار به اینترنت)

آموزش قطع دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال ویندوز :

1. به منوی Start رفته و بر روی Control Panel کلیک نمایید.

2. گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید.

3. در این پنجره بر روی گزینه Advanced Setting کلیک کنید.

4. در پنل سمت چپ بر روی گزینه inbound Rules کلیک کنید. اکنون در پنل Action بر روی گزینه …New Rule کلیک کنید.

5. اکنون بر روی Program کلیک کرده و Next را بزنید.

6. گزینه This Programs Path را انتخاب کنید و با زدن دکمه Browse ، فایل اجرایی (exe.) برنامه مورد نظر را از محل نصب نرم افزار انتخاب کرده و دکمه Next را بزنید.

7. در پنجره بعدی گزینه Block the Connection را انتخاب نمایید و Next را بزنید.

8. در پنجره پایانی و در قسمت Name ، نام نرم افزار را تایپ کرده و دکمه Finish را بزنید.

9. در نهایت هم همین مراحل را برای Outbound Rules‌ انجام دهید تا برنامه نتواند اطلاعاتی را به خارج از کامپیوتر شما بفرستد.


تعدادی از قابلیت‌های نرم افزار Corel Painter Essentials :

– قابلیت رسم نقاشی و اسکیس
– دارای ابزارهای کامل برای ویرایش
– ترکیب کردن ساده رنگ ها برای ساخت رنگ مورد علاقه
– پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج
– دارای افکت های بسیار
– محیطی ساده با استفاده اسان
– چاپ نقاشی ها با بهترین کیفیت ممکن
– و …


مشخصات و دانلود Corel Painter Essentials :

نرم افزار ایجاد نقاشی از عکس

دانلود Corel Painter Essentials