دانلود پرسوناژ افراد در حالت سرویس محل کار – Viz-People – Service V1

طراحان و کاربرانی که به دنبال پرسوناژ در هنگام کار برای تری دی مکس هستند در این مطلب می توانند از پکیج آبجکت پرسوناژ انسان شرکت Viz-People استفاده نمایند.

مجموعه پرسوناژ در هنگام کار Viz-People – Service V1 شامل 454 مدل مرد و زن در حالت های مختلف و به صورت ایستاده، نشسته و انجام کارهای مختلف وجود دارد. شرکت Vizpeople از جمله شرکتهای معروف در تهیه تصاویر با کیفیت بالای پست پروداکشن و پرسوناژ میباشد. با اضافه کردن این مدل ها در محیط مکس، دیگر شما نیاز به پرسوناژ در فتوشاپ ندارید و می توانید در تری دی مکس با سایه طبیعی رندر بگیرید. هم چنین این آبجکت ها برای رندر های نمای نزدیک هم مناسب هستند. زیرا با جزئیات بسیار بالا مدل سازی و تکسچر دهی شده‌اند. این آرشیو کاربردی و ارزشمند می تواند در ارائه پروژه های مختلف طراحی معماری، بازی سازی و انیمیشن سازی مورد استفاده طراحان و معماران سه بعدی قرار گیرد. یکی از مواردی که نقش مهمی در رسیدن به رندرهای باکیفیت ایفا می کند اضافه کردن جزئیات و مدل های با کیفیت به کار است یکی از این مدل ها که می‌تواند جزئیات جذابی را به رندر ما اضافه کند، آبجکت انسان می باشد.

مدل سه بعدی پرسوناژ در هنگام کار


حتما ببینید: مدل سه بعدی مبلمان کودک – دانلود رایگان ولوم 96 CGAxis


جزئیات دانلود پرسوناژ در هنگام کار :

این مجموعه شامل 454 آبجکت انسان در هنگام کار برای 3dsmax و موتور رندر محبوب vary می‌ باشد، به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها موجود می باشد.

فایل و فرمت های موجود در مجموعه پرسوناژ در هنگام کار :

  • PNG
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد
  • کاتالوگ : دارد

دانلود مجموعه پرسوناژ در هنگام کار :

۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه پرسوناژ در هنگام کار :

مدل سه بعدی پرسوناژ در هنگام کار