دانلود مجموعه تصاویر لایه باز انسان در حالات مختلف

از کاربردی ترین روش های برای افزایش سرعت و کیفیت رندر نهایی استفاده از تکنیک های پست پروداکشن و افزودن جزئیات نهایی به صحنه ها در فتوشاپ میباشد که توسط اکثر طراحان حرفه ای به صورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرد. مجموعه تصاویر لایه باز پرسوناژ انسانی یک آرشیو با کیفیت از انواع تصاویر انسان در جالات و شرایط مختلف زندگی روزمره،اجتماعی و کاری را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید با کیفیت و سرعت بسیار بالاتری نصبت به نمایش مقیاس انسانی در پروژه های خود اقدام کنید و روح زندگی را به رندرهای خود با بالاترین سرعت تزریق کنید، این مجموعه کاربردی با تنوع بالای که در اختیار شما میگذارد میتواند در پروژه های بسیار با موضوعات مختلف مورد استفاده قرار گیرد.


حتما ببنید: دانلود پرسوناژ


جزئیات دانلود پرسوناژ انسانی در حالات مختلف :

آرشیو پیش رو از مجموعه حرفه ای Imagecels و با عنوان Imagecels – People Textures Bundle منتشر شده است و تصاویر با کیفیت بالای از انسان در حالات مختلف را در اختیار شما قرار میدهد. در این مجموعه در مجموع 98 تصویر لایه باز انسان در حالت کار و فعالیت، 99 تصویر لایه باز انسان از دید پرنده، 72 تصویر لایه باز انسان در حالات زندگی روزمره و عادی، 202 تصویر لایه باز انسان در تعطیلات،جشن و مهمانی، 102 تصویر لایه باز انسان در فضای شهری و زندگی اجتماعی با کیفیت و رزولوشن بالا و در فرمت Tiff در اختیار شما میباشد.

دانلود پرسوناژ انسانی در حالات مختلف :

  • مجموعه Imagecels – People Textures Bundle
  • حجم مجموعه : 656MB
  • سازنده : Imagecels
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای پست پروداکشن: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیرمجموعه عظیم آبجکت پست پروداکشن را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

فایل پست پروداکشن


تصاویری از مجموعه پرسوناژ انسانی در حالات مختلف :

دانلود پرسوناژ

پرسوناژ انسان

دانلود پرسوناژ انسان

دانلود پرسوناژ انسانی


این مطالب را هم ببنید:

آموزش نرم افزار های معماری

دانلود رایگان آبجکت و کامپوننت اسکچاپ