دانلود مطالعات معماری مرکز هنرهای نمایشی

در ادامه پست های پایان نامه و رساله معماری در این پست رساله مرکز هنرهای نمایشی ، مطالعات کامل پایان نامه معماری با موضوع طراحی مرکز هنرهای نمایشی را برای همراهان عزیز مرجع دانلود معماری آماده کرده ایم.

رساله مرکز هنرهای نمایشی در قالب 203 صفحه فایل ورد میباشد که برای کامل شدن مطالعات 168 صفحه ضوابط و برنامه فیزیکی طراحی مرکز هنرهای نمایش و همچنین یک فایل شامل همه دیاگرام های فضای طراحی پروژه میباشد و شامل همه ضوابط،استانداردهای،برنامه فیزیکی،نمونه های موردی داخلی و خارجی نکات فنی معرفی کامل و تاریخچه موضوع طراحی،چکیده،منابع و … به صورت کامل میباشد…و در مجموعه شامل بش از 380 صفحه فایل ورد قابل ویرایش میباشد…

دانلود فهرست مطالب رساله استادیوم :

قبل از خرید از لینک زیر میتوانید فهرست کامل مطالب را با حجم کم دانلود کنید و رساله را بررسی کنید…

دانلود  رساله مرکز هنرهای نمایشی   :

۲۶,۰۰۰ تومان – خرید

حتما ببینید:

رساله مرکز همایش های مردمی

دانلود رساله مجتمع فرهنگی و هنری


بخشی از مطالب رساله مرکز هنرهای نمایشی :

معرفی فضاهای معماری

  •  مسیرهای حرکت:

مطالعات و تحقیقات به عمل آمده توسط «آیکوم» نشان می­دهد که از میانافرادی که به نمایشگاه مراجعه می­کنند، 70% تمایل دارند که به طرف راست بپیچند و 30% باقیمانده به سمت چپ، همچنان اکثراً  دوست ندارند که از مکان­های عمومی از پله بالا روند و علاقه ندارند که در سطحی پایین­تر از سطح ورودی قرار گیرند و یا از مسیر دوباره عبور کنند.

  • نور نمایشگاه:

جزئیات و ترفندهای گوناگونی در رابطه با پخش نور و ایجاد سایه وجود دارد که مناسب­ترین آنها استفاده از ابزارهای قابل تنظیم برای نور طبیعی می­باشد.. از مزایای این نوع نورگیری این است که بلافاصله المان­های مخصوص می­توان نور را تنظیم نموده و سایه روشن به وجود آورد و یا ور را به طور دلخواه منعکس نمود. سیستم نورپردازی مصنوعی را باید به دو صورت نور مصنوعی  برای روشنایی عمومی و برای ایجاد نور متمرکز بر روی آثار نمایشی پیش­بینی نمود.

  • معماری داخلی نمایشگاه­ها

در نمایشگاه باید ورودی و پیش فضای آن مشخص باشد ورودی نمایشگاه برای جلب و تشویق بازدیدکنندگان می توان موثر باشد شروع و ختم نمایشگاه بهتر است در فضای وسیعی اتفاق بیفتد که همان پیش­فضای نمایشگاه است. بازدید کنندگان می توانند در این فضا استراحت نموده واز این محل اطلاعات بلیط و روشور تهیه کنند و یا از پخش فروش، پوستر، کارت و … خریداری نمایند.

رساله مرکز هنرهای نمایشی


این مطالب را هم ببینید:

رساله معماری

دانلود مدل سه بعدی ۳dpanel