دانلود مجموعه آبجکت های لوازم عکاسی حرفه ای از آرشیو سی جی اکسیس

همراهان عزیز مرجع معماری می‌توانند با دانلود مجموعه مدل سه بعدی تجهیزات عکاسی که مجموعه‌ای باکیفیت و حرفه‌ای از آرشیو مدل‌های سه‌بعدی CGAxis است، اکثر آبجکت های موردنیاز خود در این زمینه را تأمین نمایند.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 25 مدل بسیار دقیق سه بعدی از انواع تجهیزات عکاسی مانند سه پایه ، چراغ استودیو عکاسی ، لنزها ، جعبه نرم و سایر تجهیزات عکاسی است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش‌ازاین در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه طراحی داخلی فضاهای حرفه ای عکاسی و آتلیه ها پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان CGAxis – Photo Equipment 3D Models Collection Volume 117 ارائه و توسط گروه مرجع دانلود معماری جمع‌آوری‌شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.

مدل سه بعدی تجهیزات عکاسی


حتما ببینید: دانلود مدل سه بعدی میوه و سبزیجات


جزئیات دانلود مدل سه بعدی تجهیزات عکاسی :

با دریافت این مجموعه از 25 آبجکت دقیق و با کیفیت لوازم حرفه ای عکاسی و آتلیه برای نرم افزار 3Ds MAX و موتور رندر Vray بهره‌مند خواهید شد. بعلاوه تمامی متریال و تکسچر های استفاده‌شده در هر مدل در مجموعه گنجانده ‌شده است. همچنین این مدل های سه بعدی شامل فرمت های max ، fbx ، obj ، stl است که فرمت OBJ قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی را دارا است. در نهایت به این نکته مهم توجه داشته باشید که آبجکت های این مجموعه علاوه برتری دی مکس در نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر نیز قابل‌استفاده می‌باشند، برای انجام این کار فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم‌افزارها export نمایید.

آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی و آشنایی با مدل‌ها هست که از لینک زیر می‌توانید کاتالوگ را دریافت کنید.

دانلود مجموعه مدل سه بعدی تجهیزات عکاسی :

  • مجموعه CGAxis – Photo Equipment 3D Models Collection Volume 117
  • حجم مجموعه: 1.47GB
  • سازنده: CGAxis
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت تجهیزات عکاسی :

مدل سه بعدی تجهیزات عکاسی

آبجکت تجهیزات آتلیه

آبجکت تجهیزات آتلیه

آبجکت تجهیزات آتلیه

آبجکت تجهیزات آتلیه

آبجکت دوربین فیلم برداری

آبجکت تجهیزات عکاسی


این مطلب را هم ببینید: آموزش رندرینگ در لومیون فقط در 2.5 ساعت


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس