دانلود پایان نامه باغ کتاب همراه با سه بعدی

دانلود پلان کتابخانه ،پایا نامه کامل با موضوع طراحی باغ کتاب همراه با تمامی مدارک پروژه را در این پست از مرجع دانلود معماری آماده کرده ایم…

پلان کتابخانه و پایان نامه باغ کتاب به صورت کامل و شامل همه فایل های اصلی پروژه میباشد،فایل اتوکد پروژه شامل؛پلان های کامل طراحی کتابخانه در تعامل با محیط اطراف و سایت پلان پروژه و ایجاد باغ کتاب ایده ای جذاب برای طراحی کتابخانه همراه با مبلمان کامل،ستون گذاری و اندازه گذاری کامل و دو مقطع طولی و عرضی از پلان پروژه،همچنین سایت پلان کامل پروژه با طراحی کاربردی و تعاملی با محیط داخلی پروژه میباشد.(بدون نمای اتوکدی) پروژه دارای 13 رندر سه بعدی خارجی تری دی مکس با کیفیت بسیار بالا و زیبا از نمای ساختمان اصلی و کل سایت پروژه میباشد که تمام فضاهای اصلی در نما و سایت پروژه را با کیفیت بالا نشان داده است.(نمونه رندر ها را در پست میتوانید ببینید.)

همچنین 4 رندر داخلی از طراحی داخلی فضای سالن مطالعه پروژه با کیفیت بسیار عالی به همراه پروژه موجود میباشد.

درباره باغ کتاب :

ممکن است هر کسی نام باغ کتاب garden book را بشنود فضایی باز و پر از درخت را تصور کند که در آن کتاب می خوانند . اما پروژه باغ کتاب فضایی است که علاوه بر خواندن کتاب در فضای باز کتابخانه ای مناسب برای چهار فصل سال است .
فضایی که بتوان در تمام فصول سال از شکوفه ها، نسیم بهاری ،تشعشعات آفتاب گرم و حس آرامش و هوای تازه برای یادگیری و اشتیاق مطالعه بیشتر ، بهره مند شد.
قرارگرفتن کتاب ها در کنار یکدیگر به دلیل اینکه برگه های هر کتاب از درختان ساخته شده اند نوعی باغ کتاب است که البته قرار گرفتن کتاب ها در فضایی مانند باغ بیشتر نمایاننده نام باغ کتاب است .
باغ در فرهنگ ایرانی، نماد پیوند انسان متمدن با طبیعت، محلّ آرامش و تأمل، و گوناگونی و رنگارنگی بوده است. کتاب به عنوان یکی از حامل‌های سنتی فرهنگ، از یک سو با آرامش و تأمل و خودآگاهی تلازم دارد و از دیگر سو به لحاظ کثرت و گوناگونی موضوعات و عناوین، با رنگارنگی و گونه‌گونی. آرامش و در نتیجه تأمل و تفکر در پیوند با طبیعت شکل می‌گیرد و بارور می‌شود.


حتما ببینید: دانلود پروژه کتابخانه


پایان نامه و  پلان کتابخانه  (باغ کتاب) شامل:

  • پلان های کامل پروژه با اندازه گذاری،مبلمان و ستون گذاری کامل
  • 2 مقطع طولی و عرضی
  • پلان آکس بندی
  • سایت پلان پروژه
  • 13 رندر سه بعدی تری دی مکس از فضای خارجی پروژه
  • 4 رندر سه بعدی تری دی مکس از فضای داخلی پروژه
۹۸,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پایان نامه و پلان کتابخانه :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده کنید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.

همچنین این پروژه دارای رساله و مطالعات کامل میباشد که از لینک زیر به صورت جدا میتوانید دریافت کنید.


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پروژه کتابخانه

آنتونی گائودی