دانلود سری 11 از مجموعه آبجکت های گل و گیاه آرشیو بزرگ Pro 3DSky

در ادامه‌ی ارائه کامل مجموعه‌های مختلف آرشیو Pro 3DSky از قسمت آبجکت و مدل سه‌بعدی سایت arch-projects.com، می‌توانید مجموعه مدل سه بعدی گیاه را دریافت و از مزایای آن بهره‌مند گردید.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 32 مدل سه‌بعدی متنوع گیاه گلدانی، زینتی و آپارتمانی مانند گل شاخه بریده، بوته، باغچه ای، پرچینی، دیوار پوش و … است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش از این در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه مدل سه بعدی گیاه گلدانی، زینتی و آپارتمانی در طراحی داخلی و خارجی فضاهای مختلف بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان Pro 3DSky – Flower-S11 ارائه و توسط گروه مرجع دانلود معماری جمع‌آوری شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.


حتما ببینید: دانلود مجموعه مدل میز و صندلی با کاربری متنوع


جزئیات دانلود مدل سه بعدی گیاه گلدانی، زینتی و آپارتمانی :

مجموعه‌ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی 32 مدل سه بعدی گیاه گلدانی، زینتی و آپارتمانی برای نرم افزار 3DMAX و موتور رندر وی ری است. همچنین به همراه هر آبجکت تکسچرهای استفاده‌شده نیز در مجموعه جای داده شده است. این مجموعه حاوی فایل .max برای تری دی مکس است، اما در صورت آشنایی می‌توانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت های دیگر و در تمامی نرم‌افزارهای سه‌بعدی از مدل‌ها استفاده نمایید. برای استفاده از آبجکت آماده در 3DsMAX فقط کافی است فایل مکس دانلودی را در صحنه خود merge نمایید، در صورت داشتن تکسچر خاصی همراه فایل، مسیر تکسچر ها را به مکس معرفی کنید و مقیاس مدل را با طراحی خود هماهنگ کنید.

  • تصاویری که در این پست مشاهده می‌فرمایید تعدادی از رندرهای نهایی آبجکت های این مجموعه است. به منظور آشنایی بیشتر با مجموعه مشاهده تمامی این رندرها می‌توانید کاتالوگ مجموعه را از طریق لینک زیر دریافت فرمایید.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مجموعه مدل سه بعدی گیاه گلدانی، زینتی و آپارتمانی :

  • مجموعه Pro 3DSky – Flower-S11
  • حجم مجموعه: 939MB
  • سازنده: مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی گیاه گلدانی، زینتی و آپارتمانی (برای مشاهده تمامی تصاویر کاتالوگ را دانلود نمایید) :

مدل سه بعدی گل و گلدان

مدل سه بعدی گل و گلدان

مدل سه بعدی گیاه

مدل سه بعدی گیاه

مدل سه بعدی بوته گیاه

مدل سه بعدی پرچین گیاهی

مدل سه بعدی پرچین گیاهی

مدل سه بعدی گیاه دیوار پوش


این مطلب را هم ببینید: آموزش طراحی آشپزخانه در 3ds Max


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس