دانلود پرسوناژ انسان در زندگی خصوصی برای پست پروداکشن فتوشاپ

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند مجموعه باکیفیت و حرفه‌ای انواع پرسوناژ زندگی خصوصی انسان را در این پست از بخش متریال و تکسچر دریافت نمایند.

پست پروداکشن در معماری از محبوب ترین کارهایی است که بسیاری از دانشجویان معماری دانستن آن را برای خود یک الزام می دانند و تاثیر بی نظیری روی شیت های معماری و سه بعدی می‌گذارد. پست پروداکشن یا به اصطلاح پرداخت پس از رندر، به فرایندی گفته می‌شود که در طی آن پس از گرفتن رندر توسط نرم افزار های مدلسازی مانند مکس و .. حجم خام رندر گرفته شده توسط نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و … مورد پرداخت قرار می‌گیرد. این پرداخت ها به صورت مراحل گوناگون در فتوشاپ انجام می شد : با توجه به محیط دوبعدی آن با استفاده از آبجکت های 2بعدی”CUT OUT” یا استفاده از تصاویری فرمت های “PNG”صورت می‌گیرد. در این موارد شما حتی می‌توانید از نورهای بسیار زیبایی را هم خلق کنید. یکی دیگر از مراحل استفاده از براش های معماری است روش دیگر استفاده از adjustment یکی از مهمترین قسمت‌های یک پروژه پست پروداکشن است، چرا که می‌توانیم تیرگی یا روشنی و یا تنظیمات مختلف رنگی به رندرها بدهیم که در سطح پیشرفته تر می‌توانیم روز را به شب تبدیل کنیم. در حالت کلی پست پروداکشن باعث می‌شود رندر بسیار طبیعی تر جلوه کند و همچنین باعث صرفه جویی در وقت می‌شود و دیگر نیاز نیست ساعتها وقت برای رندر گرفتن آبجکت‌ها و تنظیمات پیچیده صرف شود.

پرسوناژ زندگی خصوصی

اگر در حال رندر گیری یک پروژه معماری مخصوص کودکان، مانند: مهدکودک یا پارک و … هستید و نیاز دارید از تصاویر پرسوناژ انسان و به همراه کودک در حال بازی کردن داشته باشید، این فایل دانلود پرسوناژ نشسته انسان (بازی با کودک) مخصوص پست پروداکشن فتوشاپ برای شماست.


حتما ببینید: تکسچر موکت طرح دار


جزئیات دانلود پرسوناژ زندگی خصوصی انسان :

این بسته گرافیکی حاوی 16 عکس با کیفیت عالی از والدین با کودک، با فرمت PNG به همراه فایل های ماسک، که تصویر یک لحظه زندگی روزمره را به تصویر می کشد. با یک کلیک و درگ در فتوشاپ می‌توانید رندر های سه بعدی خودتان را چند پله، زنده تر و حرفه ای تر کنید.

دانلود کالکشن پرسوناژ زندگی خصوصی انسان :

  • مجموعه private life person
  • حجم: 14.28MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

پرسوناژ مادر و کودک

تصویر PNG کودک

پرسوناژ والدین و کودک


این مطلب را هم ببینید: کاربرد چرم در دکوراسیون داخلی