دانلود مجموعه حرفه ای صحنه آماده سه بعدی از طراحی لابی

در این پست از مرجع دانلود معماری ، دانلود آرشیو فوق العاده و بسیار کاربردی در طراحی داخلی فضاهای رسمی،هتل و اداری ، مجموعه مدل سه بعدی لابی از آرشیو صحنه آماده سه بعدی حرفه ای 3D66 را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم….

مجموعه مدل سه بعدی لابی شامل بیش از 80 صحنه آماده سه بعدی با بالاترین کیفیت در طراحی،جیدمان،مدل سازی و رندر نهای از طراحی لابی و ورودی های مجلل میباشد،این مجموعه همه 8 ولوم به صورت کامل از آرشیو(Reception Hall 3D66 Interior 2015 Vol 1-8)میباشد و مانند تمامی مجموعه های دیگر از صحنه آماده 3D66 دارای فایل های کامل با قابلیت ویرایش میباشد و تمامی فایل های سورس(فایل تری دی مکس نهای و آمده رندر پروژه،تمامی متریال و تکسچر و نورهای استفاده شده در صحنه ها)در اختیار طراحان عزیز میباشد و به شیوه های مختلف علاوه بر استفاده آموزشی در نحوه طراحی و تظیمات نهای برای صحنه های با این کیفیت،میتوان از تمامی مدل های سه بعدی با کیفیت در همه صحنه ها،تمامی متریال و تکسچر ها و نور های استفاده شده در همه صحنه ها در پروژه های اختصاصی بهره برد.


حتما ببینید:

دانلود مدل سه بعدی راهرو و کریدور

دانلود مدل سه بعدی بار و کافی شاپ


جزئیات دانلود مجموعه مدل سه بعدی لابی :

آرشیو پیش رو شامل 80 صحنه آماده سه بعدی به صورت فایل تری دی مکس با قابلیت ویرایش کامل و برای موتور رندر وی ری میباشد،که به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده دره همه صحنه ها موجود میباشد.

  • میتوانید از تمام منابع(آبجکت،متریال،تکسچر و نور) این صحنه ها در پروژه های شخصی استفاده کنید،در ضمن با اکسپورت از تری دی مکس میتوان از این آرشیو در سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر نیز بهره برد.
  • برای مشاهده تمامی رندر های نهای صحنه های این مجموعه میتوانید کاتالوگ این مجموعه را از لینک زیر دریافت کنید،تمامی تصاویر موجود در این پست هم از رندر های نهای همین آرشیو میباشد.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مدل سه بعدی لابی :

  • حجم مجموعه : 2.1GB
  • سازنده :از مجموعه 3D66
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۸,۵۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو کامل ۳D66 : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو ۳D66 را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳D66- حجم کل آرشیو ۱۵۵GB)

خرید پستی آبجکت 3D66


تصاویر رندر های نهای مجموعه مدل سه بعدی لابی (برای مشاهده همه رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید) :

رندر تری دی مکس

رندر وی ری

رندر

صحنه آماده تری دی مکس

3d66

تری دی 66

صحنه آماده سه بعدی

مدل سه بعدی 3dmax

مدل سه بعدی

مدل سه بعدی ورودی

آبجکت لابی

مدل سه بعدی لابی

مدل لابی

لابی

لابی هتل

مدل سه بعدی لابی هتل

دانلود مدل سه بعدی لابی هتل

دانلود مدل سه بعدی لابی هتل

دانلود مدل سه بعدی لابی

دانلود مدل سه بعدی لابی

دانلود مدل سه بعدی لابی


این مطالب را هم ببینید:

دانلود Revit

آموزش طراحی پارکینگ در رویت