دانلود دوره آموزشی مبانی اولیه رندرینگ در Revit

با توجه به اینکه Autodesk Revit اتودسک رویت نرم افزاری فوق العاده و بسیار مفید برای مهندسین عمران و معماری و به طور کلی افرادی است که به نحوی در پروژه های ساخت و ساز فعالیت دارند به شمار می رود. بنابراین در این پست دوره آموزش اصول رندرینگ در رویت را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

این نرم افزار دارای ابزارهای دقیقی برای طراحی و ساخت سازه های کارآمدتر می باشد. Autodesk Revit با پشتیبانی از جدیدترین متدهای ساخت و ساز و مدل سازی از طریق اطلاعات موجود درباره ساختمان (BIM) و همچنین اطلاعات مربوط به استقامت مصالح، ترکیب ساخت و ساز، روش های به روز معماری ساختمان و ارائه راه حل های نوین در زمینه بهینه سازی در استفاده از مواد در ساخت، انرژی و … به عنوان یک دستیار تخصصی مهندسین به شمار خواهد آمد.

در این دوره آموزشی نحوه رندر صحیح، نورپردازی صحنه و تنظیم متریال ها برای مبتدیان به خوبی آموزش داده می شود. بنابراین باعث می شود نمای بسیار واقعی تری ایجاد نمایید. در نهایت نحوه تنظیمات رندر را به گونه ای خواهید آموخت تا بهترین کیفیت را در حداقل زمان ممکن به دست آورید. این تنظیمات به گونه ای اعمال میشود که زمان انجام رندر به صورت قابل توجهی کاهش یابد.


حتما ببینید: آموزش اصول مدل سازی در تری دی مکس


مشخصات دانلود آموزش اصول رندرینگ در رویت :

این دوره آموزشی حاوی 6 قسمت و زمان آموزشی 50 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Revit استفاده و در سطح مبتدی ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش اصول رندرینگ در رویت :

  • حجم مجموعه:357MB
  • سازنده : Pluralsight
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی 

آموزش اصول رندرینگ در رویت