آموزش کامل رویت 2021

رویت یک نرم‌ افزار مدل ‌سازی اطلاعات ساختمان است که توسط مهندسین معمار، عمران و تاسیسات برای مدل ‌سازی سه‌ بعدی و ترسیم جزئیات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت لازم دانستیم تا در این مطلب از بخش آموزش نرم افزار های معماری، آموزش Revit 2021 را تهیه و آماده دریافت نماییم.

این دوره آموزشی محصول شرکت معتبر Lynda است و در آن ویژگی های اصلی و مهم در نرم افزار رویت 2021 آموزش داده می شود. رویت محاسبه قابلیت مدیریت مالی و هزینه تولید و مصرف بر پایه زمان را نیز دارد که در اصطلاح آن را ۴D BIM می ‌نامند. مدرس این دوره آموزشی به صورت پیوسته اصول اولیه Revit 2021 را شرح می دهد و معماران و مهندسین تازه وارد نحوه کار کردن با ویژگی های این نرم افزار را می آموزد. شما نحوه تنظیم پروژه و افزودن گرید ها، سطوح و ابعاد، افزودن دیوار ها، درب ها و پنجره ها، استفاده از اتصالات و محدودیت ها، ایجاد گروه ها ، پیوند دادن به فایل های DWG، مدل سازی کف، طبقه و سقف را خواهد آموخت. هم چنین با تکنیک های پیشرفته مدل سازی راه پله و دیوار های پیچیده، افزودن اتاق ها، ایجاد زمانبندی ها، چگونگی حاشیه نویسی همه اجزا و خروجی گرفتن از شیت ها به PDF و اتوکد را می آموزید.

آموزش Revit 2021


حتما ببینید : آموزش شبیه سازی رفتار ذرات در تری دی مکس


جزئیات دانلود آموزش Revit 2021 :

این دوره آموزشی برای نرم افزار Autodesk Revit 2021 و به مدت زمان 4.21 ساعت است. هم چنین این آموزش در سطح مبتدی ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش کامل رویت 2021 :

  • مجموعه: Lynda – Learning Revit 2021
  • حجم مجموعه: 619MB
  • سازنده : Lynda
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: دارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip