دانلود دوره آموزشی از منحنی تا سطوح راینو از لیندا

راینو یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مورد استفاده طراحان و به خصوص طراحان صنعتی است. بنابراین یادگیری تکنیک ها و تواناییهای آن بسیار مفید خواهد بود. در همین راستا دوره آموزش منحنی و سطوح در راینو را در این پست برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

در راینو از سیستم نربز (Non-uniform Rational B-Spline) استفاده شد که در واقع یک سیستم ریاضی برای محاسبه و ارائه منحنی ها و سطوح در گرافیک کامپیوتری است. این سیستم ابتدا در صنعت خودرو و در نرم افزارهای مخصوص آن و سپس در زمینه ها ی دیگر گرافیک کامپیوتری وارد شد. اصول ساخت سطوح در راینو بر ساخت منحنی ها استوار است. برای مدلینگ در محیط راینو ابتدا شبکه ای از منحنی ها در فضا ایجاد شده و سپس تبدیل به سطح می شوند.

در این دوره آموزشی به صورت عملی تمامی تکنیک ها و نکات ایجاد منحنی برای رسیدن به سطوح مختلف را در حین انجام پروژه ها خواهید آموخت. پروژه های این دوره شامل مدلسازی یک کلاه ایمنی فضانوردی و توپ پارچه ای می باشد. در نهایت نکاتی برای مدل سازی ارگانیک و افزودن جزییات به سطوح منحنی را خواهید آموخت. پس از یادگیری این دوره می توانید به سراغ پروژه های خود بروید و تجربیات شخصی خود را کسب نمایید.


حتما ببینید: آموزش فتوشاپ 2020 – مبتدی تا حرفه ای


مشخصات آموزش منحنی و سطوح در راینو :

این دوره آموزشی حاوی 27 قسمت و زمان آموزشی 3 ساعت و 35 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Rhino استفاده و در سطح مبتدی ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش منحنی و سطوح در راینو :

  • حجم مجموعه:1.1GB
  • سازنده : Lynda
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی:

آموزش منحنی و سطوح در راینو