دانلود نرم افزار SketchUp Pro 2020 v20.0.373 + V-ray 4.20.01 :

اسکچاپ یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی سه بعدی در بین هنرمندان CG و طراحان معماری و محصول شرکت Google می باشد. با دانلود SketchUp 2020 آخرین ورژن این نرم افزار محبوب تا این تاریخ را در اختیار خواهید داشت،همچنین آخرین ورژن پلاگین محبوب و کاربردی رندرینگ VRay next 4.20.01 برای این ورژن از اسکچاپ آماده دریافت است تا با توپ پر سراغ پروژه های جدید با کیفیت بالا تر بروید.

ازجمله ویژگی های خاص اسکچاپ سادگی محیط کار و مصرف بسیار پایین منابع سیستم میباشد که این امکان را به طراحان میدهد حتی در سیستم های خیلی معمولی هم بتوانید محیط های وسیع سه بعدی را ایجاد و ویرایش کنند.دارای ظاهری ساده و کاربر پسند بوده و علاوه بر امکانات کامل خود با نصب پلاگین های متنوع میتوان امکانات فوق العاده ای را به این نرم افزار اضافه کرده و علاوه بر مدل سازی حرفه ای رندر های بسیار با کیفیت را از اسکچاپ خروجی گرفت.

SketchUp همچنین یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی به ویژه برای معماران و طراحان داخلی است و مجموعه ای از امکانات کاربردی و بسیار ساده در استفاده را برای مدل سازی و ساخت تصاویر سه بعدی در اختیار طراحان قرار می دهد.

با نصب پلاگین vray برای اسکچاپ میتوان از امکانات فوق العاده رندرینگ واقع گرایانه وی ری مانند تمامی نرم افزار های دیگر که وی ری برای آن ها ارائه میشود استفاده کرد و رندر های فوق العاده با کیفیت و و بسیار واقعی را با اسکچاپ و با کمک وی ری خروجی بگیرید.


حتما ببنید: دانلود Photoshop CC 2020


دانلود SketchUp 2020 به همراه پلاگین VRay next 4.20.01 :

  • حجم اسکچاپ پرو 2020 : 219MB
  • حجم پلاگین وی ری : 420MB
  • سازنده اسکچاپ : Trimble Navigation
  • سازنده وی ری برای اسکچاپ : chaos group
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • این نرم افزار قدیمی است و لینک های دانلود آن از سایت حذف شده است.

ویدیو معرفی ویژگی های جدید SketchUp 2020 :