آموزش ترفندها و تکنیک های کاربردی در SketchUp

با توجه به محبوبیت و پرکاربرد بودن نرم افزار قدرتمند اسکچاپ در میان کاربران، ضروری دانستیم که در این مطلب از مرجع معماری دوره آموزش تکنیک های اسکچاپ را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نماییم.

کلید موفقیت Sketchup در یادگیری سریع و ساده آن و توانایی انجام کارهای پیچیده در کمترین زمان نسبت به سایر نرم افزارهای سه بعدی است. فروش اسکچاپ از سوی گوگل یک معامله استراتژیک در راستای استفاده از پیشرفت های ایجاد شده بر روی نرم افزار اسکچاپ توسط شرکت تریمبل است . این نرم افزار بهترین گزینه برای دانشجویان معماری و شهرسازی و حتی معماران و تولید کنندگان محصولات چوبی ، کابینت و ام دی اف کاران و بویژه طراحان صنعتی است. در واقع می توان گفت این نرم افزار در مقابل نرم افزار گران و پیچیده CAD به مقابله برخواسته است. شما با این نرم افزار می توانید به طراحی، ویرایش، اندازه گیری، چرخش و مقیاس بندی فضای طراحی خود بپردازید، تکسچرهای از قبل آماده شده را به مدل های خود اضافه کنید و یا تکسچرهای جدیدی طراحی نمایید.

در این دوره آموزشی بهترین روش ها برای استفاده از ابزارهای استاندارد SketchUp برای شما به صورت کاملا عملی و کاربردی توضیح داده می شود. همچنین روش هایی برای بهبود ترسیمات و تکنیک‌هایی برای ایمپورت کردن و تمیز کردن نقشه‌های CAD را میاموزید. در نهایت می توانید نحوه استفاده از یاضیات برای مدل کردن فرم‌های دقیق و … را در این دوره آموزشی فرا گیرید.


حتما ببینید: آموزش شبیه سازی نما خارجی


مشخصات و آموزش تکنیک های اسکچاپ :

این دوره دارای زمان کلی آموزش 4:30 ساعت می باشد. همچنین در این آموزش از نرم افزار SketchUp استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش تکنیک های اسکچاپ :

  • حجم مجموعه: 674MB
  • سازنده : Lynda
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: دارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش ترفندهای اسکچاپ

آموزش ترفندهای اسکچاپ