دانلود مجموعه آبجکت صندلی راحتی از B & B Italia

در این بخش از مجموعه آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری، و در ادامه ارائه مجموعه های آبجکت حرفه ایی از آرشیو B & B Italia، برای شما همراهان گرامی دانلود رایگان مدل سه بعدی مبل راحتی را تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

این مجموعه به نام B&B Italia – Sofas & Armchairs ارائه شده و شامل 58 مدل سه بعدی از انواع مبلمان و صندلی راحتی در طرح ها و نوع های مختلف می باشد. این مجموعه دارای کیفیت و دقت بالا در مدل سازی و متریال های استفاده شده می باشد. معماران و طراحان داخلی می توانند در طراحی داخلی فضا های گوناگون از این آرشیو نهایت استفاده را داشته باشند. و بدین ترتیب موجب ارائه پروژه هایی در کیفیت بالا و با جزئیات بسیار می شود.


حتما ببینید : دانلود مدل سه بعدی اتاق خواب مدرن – ولوم4-6


مشخصات دانلود رایگان مدل سه بعدی مبل راحتی

این آرشیو دارای 58 مدل سه بعدی مبلمان و صندلی راحتی در طرح ها و نوع های مختلف و با فرمت های Vray ، max ، 3ds، autocad می باشد. به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود می باشد.

فایل ها و فرمت های موجود مدل سه بعدی مبل راحتی :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود رایگان مدل سه بعدی مبل راحتی :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای مبلمان، میز و صندلی : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت مبلمان، میز و صندلی را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های مبلمان، میز و صندلی – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی مبلمان ، میز و صندلی


تصاویر پیش نمایش از مدل سه بعدی مبل راحتی از B&B Iitalia :(برای مشاهده کل تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود رایگان مدل سه بعدی مبل راحتی

مدل سه بعدی مبل

مدل سه بعدی مبل راحتی

دانلود مدل سه بعدی مبل راحتی


این مطالب را هم ببینید:

آموزش رندر 4 فصل با وی ری

استفاده از لوپ ها در Grasshopper