دانلود مجموعه مدل سه بعدی میز و صندلی

از مدل های بسیار پر کاربرد در طراحی داخلی فضاهای مختلف آبجکت میز و صندلی میباشد که متناسب با هر ایده طراحی و سبکی که در کار از آن استفاده کرده اید نیاز به مدل های خاص برای پروژه میباشد.به همین دلیل دسترسی به آرشیو متنوع و در عین حال با کیفیت از آبجکت میز و صندلی میتواند تا حد زیادی سرعت و کیفیت ارائه نهایی شما را افزایش دهد. در این پست از مرجع دانلود معماری ، دانلود آبجکت میز و صندلی از آرشیو مدل های pro از 3dsky آماده دریافت شده است.آرشیوی که مانند تمامی مدل های دیگر 3dsky دارای کیفیت بسیار بالا در مدلسازی و متریال میباشد و همگی بر اساس نمونه های موجود مدلسازی شده اند.

در این مجموعه آرشیوی حرفه ای از 56 ست متنوع انواع مدل میز و صندلی در اختیار شما میباشد.مجموعه میتواند در طراحی داخلی فضاهای مختلف برای طراحان بسیار کاربردی و با ارزش باشد و با توجه به کیفیت بسیار بالای مدل ها ، کیفیت رندر های نهایی شما میتواند تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

دانلود آبجکت میز و صندلی


حتما ببینید: مدل سه بعدی میز و صندلی


جزییات دانلود آبجکت میز و صندلی :

آرشیو پیش رو شامل 56 ست مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت بالا از میز و صندلی برای نرم افزار 3dsmax و موتور رندر vray میباشد.تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده به همراه مجموعه موجود است.

  • رندر های نهایی آبجکت های این مجموعه در یک فایل فشرده آماده شده است که میتوانید قبل از خرید تصاویر مدل ها را مشاهده کنید،از لینک زیر میتوانید کاتالوگ را دانلود بفرمایید.
  • دانلود کاتالوگ
  • این مجموعه دارای فایل .max برای تری دی مکس میباشد،اما در صورت آشنای میتوانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت های دیگر و در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر از مدل ها استفاده کنید.

دانلود آبجکت میز و صندلی :

  • حجم مجموعه : 1.85GB
  • سازنده :از مجموعه pro۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۹,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای مبلمان، میز و صندلی : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت مبلمان، میز و صندلی را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های مبلمان، میز و صندلی – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی مبلمان ، میز و صندلی


خرید پستی آرشیو آبجکت های حرفه ای Pro۳dsky : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده Pro۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت هایPro۳dsky– حجم کل آرشیو ۱۰۷GB)

آبجکت pro3dsky


تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت میز و صندلی :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ ها را دانلود کنید)

آبجکت صندلی گیمینگ

دانلود آبجکت میز و صندلی

آبجکت میز و صندلی

مدل سه بعدی میز و صندلی

مدل سه بعدی میز و صندلی نهار خوری

دانلود مدل سه بعدی میز و صندلی نهار خوری

مدل میز و صندلی

آبحکت میز و صندلی نهار خوری

دانلود آبحکت میز و صندلی نهار خوری


این مطالب را هم ببینید:

آبجکت مبلمان

آبجکت لوازم اداری


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس