دانلود پروژه طراحی هنرستان فنی

پلان هنرستان فنی ، پروژه کامل طرح نهایی معماری با موضوع طراحی هنرستان میباشید که با تمام مدارک دو بعدی و رندر و پوستر معرفی پروژه در این پست برای طراحان عزیز آماده دریافت شده است.

پلان پروژه در یک طبقه و همکف طراحی شده است و تمامی بخش های کلاس های تئوری و کارگاهی،اداری،نمایشگاه،سالن اجتماعات و … در آن در نظر گرفته شده است،شکل اصلی پروژه تحت تاثیر پلان و ایده های آن برای جدا سازی فضاهای آموزش تئوری،کارگاهی و اجتماعات و ایجاد دسترسی نزدیک بین آنها میباشد.

فایل اتوکد پروژه قابلیت ویرایش کامل را دارد و شامل پلان های کامل پروژه به صورت پلان مبلمان و پلان ستون گذاری و اندازه گذاری به صورت مجزا، سایت پلان پروژه ، چهار نمای اصلی پروژه با طراحی مناسب و دو مقطع طولی و عرضی از پلان پروژه میباشد.

پوستر معرفی پروژه با کیفیت و رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ میباشد و شامل 7 رندر سه بعدی تری دی مکس با کیفیت مناسب از دید های مختلف طراحی نما و حجم نهایی پروژه است و با گرافیک مناسب پروژه را آماده ارائه میکند.


حتما ببینید:

دانلود پلان دبیرستان

دانلود پروژه طراحی مدرسه ابتدای


دانلود پلان هنرستان فنی شامل :

  • پلان های کامل پروژه با مبلمان،ستون گذاری و اندازه گذاری کامل
  • سایت پلان
  • چهار نمای اصلی پروژه
  • دو مقطع
  • 7 رندر سه بعدی تری دی مکس
  • پوستر معرفی پروژه با کیفیت مناسب چاپ
۴۹,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پروژه و پلان هنرستان فنی :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده کنید.


این مطالب را هم ببینید:

دانلود 3dsmax

دانلود پلان خانه موسیقی