دانلود مجموعه آبجکت ست میز تلویزیون

در این پست از مرجع دانلود معماری یکی از آرشیو های بسیار پرکاربرد و ارزشمند برای معماران و طراحان داخلی ، مجموعه بزرگ مدل سه بعدی میز تلویزیون را آماده دریافت کرده ایم،آرشیوی حرفه ای و بسیار متنوع کع لاوه بر در اختیار قرار دادن 114 ایده متنوع و جذاب برای طراحی میز تلویزیون ،فایل سه بعدی تری دی مکس و قابل ویرایش کامل 114 ایده طراحی شده را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید با دسترسی کامل هم از ست های بسیار زیبای این مجموعه در طراحی های خود بهره ببرید هم با تغییرات اختصاصی خود به صدها ایده متنوع و جدید برای طراحی میز تلویزیون دست پیدا کنید. این مجموعه میتوانید برای طراحان داخلی و معماران بسیار کاربردی و ارزشمند باشد و سرعت و کیفیت آنها را در ارائه ایده های دکوراسیون داخلی بهبود بخشد.


حتما ببینید: مدل سه بعدی 3dmax


جزئیات دانلود مدل سه بعدی میز تلویزیون :

آرشیو پیش رو از مجموعه مدل های حرفه ای 3Darcshop و با عنوان 3Darcshop – TV & Media Furniture 01-114 منتشر شده است و آرشیو بسیار متنوع و کاربردی از 114 فایل سه بعدی برای تری دی مکس و موتور رندر وی ری از انواع ایده های طراحی میز تلویزیون را در اختیار شما قرار میدهد.به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها موجود میباشد.

برای مشاهده کل تصاویر رندر های نهایی مدل های این مجموعه ، تمامی رندر ها در قالب یک فایل فشرده به صورت کاتالوگ آماده شده است، که قبل از دریافت مجموعه محتویات و کیفیت مدل ها را مشاهده نماید.

دانلود مدل سه بعدی میز تلویزیون :

  • مجموعه 3Darcshop – TV & Media Furniture 01-114
  • حجم مجموعه : 1.44GB
  • سازنده :از آرشیو 3Darcshop
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی آرشیو کامل 3darcshop : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو 3darcshop را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت ها و صحنه های آماده سه بعدی 3darcshop)

خرید آبجکت 3Darcshop


تصاویر تعدادی از رندر های نهایی مجموعه دانلود مدل سه بعدی صندلی راحتی (برای مشاهده همه رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید) :

مدل سه بعدی میز تلویزیون

دانلود مدل سه بعدی میز تلویزیون

آبجکت میز lcd

آبجکت تی وی روم

دانلود آبجکت ست میز تلویزیون

آبجکت میز تلویزیون


این مطالب را هم ببینید:

آبجکت کمد و میز تلویزیون

تکسچر آهن زنگ زده


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس