دانلود توین موشن نرم افزار ساخت انیمیشن، ایجاد سریع مدل دیجیتالی از پروژه های معماری

Twinmotion یکی از نرم افزار حرفه ای و با کاربری ساده برای رندرینگ ریل تایم و ساخت انیمیشن از پروژه های طراحی معماری و دکوراسیون داخلی است، با دانلود Twinmotion 2021.1 جدیدترین ورژن این نرم افزار بسیار کاربردی تا این تاریخ را در اختیار خواهید داشت و میتوانید از تمام امکانات و ویژگی های جدید آن در طراحی پروژه های خود استفاده کنید.

از ویژگی های بسیار عالی Twinmotion رندرینگ ریل تایم و بسیار سریع و ساده در این نرم افزار است که در ورژن جدید هم بسیار پیشرفت کرده و خروجی های بسیار با کیفیت عالی در اختیار شما میگذارد، همچنین رندرینگ سریع در این نرم افزار کار را برای ایجاد انیمیشن های حرفه ای از پروژه ها بسیار ساده نر کرده است و شما میتوانید در مدت زمان کوتاهی رندرینگ یک انیمیش از پروژه خود را انجام دهید و خروجی بسیار با کیفیتی دریافت کتید.

مهمترین کاربرد Twinmotion در ارائه و پرزانته پروژه های معماری و طراحی داخلی است، این نرم افزار یکی از ساده ترین و کاربردی ترین ابزار ها برای ارائه ایده های معماری در یک زمان سریع و با کیفیت بسیار عالی است و به همین دلیل در تمام دنیا توسط معماران مختلف برای ازائه پروژه های معماری از این نرم افزار استفاده میشود.

ویژگی های جدید Twinmotion 2021.1 :

یک افزونه جذاب برای این ورژن با عنوان Unreal Engine در اختیار شماست و با استفاده از آن میتوانید به راحتی صحنه خود را در به ویرایشگر Unreal وارد کنید. با استفاده از ویژگی جدید Cloud میتوانید پروژه خود و روند طراحی و ارائه آن را با هر ذینفع در هر جای دنیا به اشتراک بگذارید. فقط با یک رایانه دسکتاپ Windows یا macOS و یک مرورگر وب، کاربران می توانند یک فایل Presenter را که در GPU پیشرفته در فضای Cloud اجرا می شود مشاهده و با آنها تعامل برقرار کنند، در ورژن جدید مجموعه های دارایی سه بعدی Quixel Megascans و Surface در دارایی Twinmotion ادغام شده است و به مجموعه ای بزرگ و فوق خرفه ای از متریال و مدل های سه بعدی دسترسی خواهید داشت.

همچنین ویژگی ها و دارایی های جدیدی به شرح زیر به نرم افزار اضافه شده است:

  • مجموعه آبجکت های جدید درختان، انسان ها و مبلمان جدید
  • پیشرفت سیستم نورپردازی و پیشرفت های روشنایی
  • سبک های مختلف ازئه و رندرینگ مانند ارائه غیر واقعی – خط پنهان ، خط پنهان سایه دار، مدل چوب، مدل فلزی، مدل سفید (رندر رس) و…
  • امکانات برای ساخت انیمیشن های روند طراحی یا ساخت پروژه
  • امکان تغییر متریال گیاهان داخل نرم افزار
  • پیشرفت رابط کاربری نرم افزار

حتما ببینید: دانلود لومیون 11.01.9


دانلود Twinmotion 2021.1 x64 – پرتابل (بدون نیاز به نصب و فعالسازی) :

راهنمای نصب:

  • این نسخه از پیش فعالسازی شده و به صورت Full Version ارائه شده است.
  • نرم افزار به صورت پرتابل (بدون نیاز به نصب و فعالسازی) است.
  • برای اجرای نرم افزار فایل Twinmotion.exe را از داخل پوشه Twinmotion 2021.1 اجرا کنید.
  • نرم افزار بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده است.


دانلود Twinmotion 2021.1 x64 - پرتابل (بدون نیاز به نصب و فعالسازی)

Twinmotion 2021