آموزش صفر تا صد رندرینگ و VR برای شبیه سازی معماری در Twinmotion

Twinmotion یک نرم افزار قابل استفاده برای مهندسان معماری می باشد. مهندسان معماری با استفاده از این نرم افزار می توانند به ایجاد مدل های دیجیتالی از پروژه های سه بعدی خود بپردازند. به همین دلیل ضروری دانستیم دوره بسیار با کیفیت آموزش کامل Twinmotion را در این پست از آموزش های معماری سایت برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دانلود نماییم.

این نرم افزار به صورت هوشمند می تواند از ابتدا تا انتهای پروژه نهایی شما را آنالیز کرده و در نهایت مدل دیجیتالی آن را در اختیار شما قرار دهد. همچنین این نرم افزار می تواند تصاویر معمولی، تصاویر پانوراما، فیلم های با کیفیت و حتی با زاویه 360 درجه را تولید کرده و در اختیار شما بگذارد. از این نرم افزار برای طراحی ها و معماری های داخلی و خارجی ساختمان، ساخت و ساز های شهری و… مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید پروژه های تولید شده توسط مدل ساز های سه بعدی با فرمت های FBX، SKP، C4D و OBJ را در این نرم افزار به اجرا در آورید و تنظیمات مختلفی همچون تنظیمات نور، تزئینات، افزودن رنگ، حذف کردن قسمت های مختلف و… را انجام دهید.

به طور خلاصه تویین موشن یک نرم افزار ریل تایم است که بطور خاص با هدف آسانتر کردن تجسم برای معماران تولید شده است. در این دوره آموزش ابتدا، اصول اولیه آوردن مدلهای سه بعدی را یاد می گیرید سپس شروع به بررسی عناصر UI و نویگیشن و ابزارهای تویین موشن می نمایید. با استفاده از کتابخانه بی نظیر تویین موشن ، مدلهای خود را اضافه می کنید و به تنظیم متریال ها با مدلهای پروژه ، افزودن موارد دلخواه و استفاده از متریال های آماده کتابخانه خواهید پرداخت. نگاهی به رفلکشن و نورپردازی مناسب در دستور کار است. در نهایت به تنظیم انیمیشن، شات ها و واقعیت مجازی و سپس تنظیمات مناسب برای ایجاد یک نتیجه زیبا و مورد نظر می پردازید.

آموزش کامل Twinmotion


حتما ببینید: آموزش کار با افکت در وی ری نکست


مشخصات آموزش کامل Twinmotion:

این دوره آموزشی حاوی 24 قسمت و زمان آموزشی 2 ساعت و 55 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Twinmotion استفاده و در سطحی مناسب برای همه ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش کامل Twinmotion :

  • حجم مجموعه: 1.96GB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش کامل Twinmotion