دانلود پروژه آماده داخلی برای آنریل انجین (فضای سه بعدی) Unreal Engine

در جهت درخواست کاربران سایت مرجع دانلود معماری و کاربران نرم افزار آنریل انجین در این مطلب یک پروژه آماده داخلی آنریل انجین شیک و مدرن به صورت صحنه آماده سه بعدی و آماده رندر را تهیه و ارائه نموده ایم. شما همراهان گرامی می توانید این پروژه کامل و فوق‌العاده را دانلود نمایید و در طراحی ها و طرح های خود از این مجموعه نهایت بهره‌وری را داشته باشید.

یکی از بهترین پروژه های آماده آنریل انجین Unreal Engine در یک فضای داخلی معماری را میتوانید در این مطلب دانلود نمایید. این پروژه آماده (پروژه معماری آنریل انجین) دارای بسیاری از assets های مبلمان و طرح هایی است که رنگ مبلمان و دیگر تعاملات کوچک مانند باز کردن درها و روشن / خاموش کردن چراغ را تغییر می دهد. برای مثال دکمه “E” برای روش خاموش کردن چراغ ها؛ دکمه “M” برای دسترسی به منو ، و دکمه “Space” برای تغییر رنگ مبلمان و … تنظیم شده است.

پروژه ریل تایم داخلی


حتما ببینید: پروژه ریل تایم صحنه داخلی برای Unreal Engine


جزئیات دانلود پروژه آماده داخلی آنریل انجین :

این پروژه کامل و کم نظیر که با نام Architectural Visualization for Unreal Engine 4.4.0 ارائه شده است حاوی بلوپرینت به همراه توضیح (Commented Blueprints)، تکسچر های با کیفیت اچ دی (High Resolution Textures)، است ها با حداکثر تعداد پولیگان و با کیفیت بالا (High Poly Assets)، مبلمان و آبجکت های کاملا تعاملی (تغییر رنگ ، نور، باز و بسته شدن درب و پنجره) و بهترین نمونه برای نورپردازی با کیفیت فضای سه بعدی آنریل اینجین (Realistic Lightning Setup Example) می باشد.

دانلود پروژه اماده داخلی آنریل انجین :

  • مجموعه Architectural Visualization for Unreal Engine 4.4.0
  • حجم مجموعه: 1.08GB
  • سازنده: از مجموعه UE4Arch
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندرهای نهایی پروژه اماده داخلی آنریل انجین :

پروژه آماده داخلی آنریل انجین

پروژه ریل تایم داخلی آنریل انجین

پروژه ریل تایم داخلی آنریل انجین


ویدیو پیش نمایش از نحوه کار این پروژه آماده :