دانلود آرشیو حرفه ای 200 پلان معماری ویلایی مسکونی

با توجه به نیاز بازار کار طراحی معماری به مجموعه های حرفه ای پلان و نقشه های معماری به ویژه در بحث طراحی فضاهای مسکونی و در ادامه ارائه آرشیو حرفه ای پلان معماری ویلا که در پست های قبلی بخش اول این مجموعه نیز ارائه شده بود در این بخش از مرجع دانلود معماری آرشیو دوم ای پک شامل 200 پلان معماری ویلا مسکونی به صورت فایل اتوکد با قابلیت ویرایش کامل را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه پیش رو شامل 200 پروژه کامل طراحی ساختمان ویلای به همراه فایل اتوکد نهایی همه ی 200 پروژه به صورت کامل میباشد. که علاوه بر در اختیار گذاشتن 200 ایده متنوع و زیبای طراحی ویلا قابلیت ویرایش و سفارشی سازی کامل برای شما را داراست و میتوانید مطابق نیاز خود فایل ها را ادیت کنید.برای همه پروژه ها تمامی فایل های نهایی و کامل پروژه از جمله تمامی پلان های طبقات پروژه ، نما ها ، مقطع ها و سایت پلان در فایل اتوکد موجود میباشد.با توجه به تعداد زیاد پروژه ها و متنوع بودن آنها برای برخی از پروژه فایل های جزئیات اجرایی و پلان های تاسیسات نیز به همراه فایل های معماری موجود میباشد.تمامی پروژه های موجود در این پک قابلیت اجرا در ایران را داشته و توسط طراحان حرفه ای با در نظر گرفتن تمامی اصول اجرای ، استاندارد های عمومی فضاهای مسکونی و سایر موارد مهم طراحی شده اند.


حتما ببینید: دانلود پلان


جزئیات دانلود 200 پلان معماری ویلا : (مجموعه دوم)

  • 200 پلان این مجموعه با 200 پلان مجموعه اول که پیش از این در سایت ارائه شده بود کاملا متفاوت است و شامل پروژه های دیگر جمع آوری شده توسط ما میباشد.
  • تمامی 200 پروژه این مجموعه به صورت کامل و با فرمت dwg (اتوکد با قابلیت ویرایش کامل) ارائه شده اند.
  • برای تمامی پروژه ها پلان های معماری کامل از جمله : پلان طبقات ، نماها ، مقاطع و سایت پلان در فایل اتوکد موجود است.
  • آرشیو فقط شامل پلان های ویلایی مسکونی از 1 تا 3 طبقه میباشد.
  • آرشیو شامل 200 پروژه متفاوت در زمین های و ابعاد مختلف میباشد و برای هر پروژه ایده طراحی مختص آن در نظر گرفته شده است.
۹۸,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو فوق العاده 800 پلان ویلایی : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود این مجموعه  را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده 800 پلان ویلایی را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید نقشه ویلایی


تصاویر پیش نمایش تعدادی از پلان های مجموعه 200 پلان معماری ویلا – مجموعه 2 :

پلان ویلا

دانلود پلان ویلایی

دانلود پلان ویلا

دانلود نقشه معماری ویلا

نقشه معماری ویلا

دانلود پلان معماری ویلا

پلان معماری ویلا


این مطلب را هم ببینید: دانلود 200 پلان ویلایی – مجموعه 1