دانلود VRay برای SketchUp Pro 2016-2021 + ورژن های قدیمی تر

این پست از مرجع دانلود معماری به دانلود VRay برای SketchUp Pro اختصاص داده شده و از این پس میتوانید از آخرین ورژن وی ری تا این تاریخ برای اسکچاپ هم استفاده کرده و رندر های هنرمندانه ای با امکانات جدید و فوق العاده vray next ایجاد کنید. با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر بگیرید و این به این معنی است که کار بسیار ساده شده است و دیگر خبر از تنظیمات زیاد و پیچیده در وی ری نیست و میتوانید راحت تر از همیشه از وی ری استفاده کنید، این ویژگی بخصوص برای معماران و طراحان داخلی که فقط قصد ارائه و پرزانته پروژه ها با کیفیت قابل قبول را دارند بسیار کاربردی میباشد و میتوانند بدون درگیر شدن با تنظیمات زیاد بسیار سریعتر و حرفه ای تر رندر ها را دریافت کنند.

اسکچاپ یکی از نرم افزار های محبوب و با رابط کاربردی بسیار ساده و کاربر پسندی هست که بسیار در بین طراحان حرفه ای محبوب میباشد، اما بعضی از کاربران فکر میکنند که در اسکچاپ نمیتوان رندر های به زیبای سایر نرم افزار ها دریافت کرد، اما باید بدانید با وجود پلاگین وی ری برای این نرم افزار میتوانید رندر های دریافت کنید که از تصور شما بسیار فراتر هم باشد. پیشنهاد میکنم حتما اسکچاپ را با موتور رندر وی ری امتحان کنید.


دانلود VRay next 5.10.04 برای SketchUp Pro 2017-2021

VRay next 5.10.04 آخرین ورژن تا این تاریخ از وی ری برای اسکچاپ میباشد که با حجم 628MB در ادامه میتوانید دانلود کنید و طبق راهنمای نصب درج شده آن را نصب و فعال کنید. توجه داشته باشید که این پلاگین فقط برای سیستم های 64 بیتی ارائه شده است بنابراین قبل از دانلود حتماً حداقل سیستم مورد نیاز را بررسی کنید.

  • این نرم افزار قدیمی است و لینک های دانلود آن از سایت حذف شده است.

ویدیو آموزش نصب و فعال سازی V-ray.next.4.20.02 برای اسکچاپ 2016 تا 2020 :

آموزش نصب vray برای اسکچاپ


راهنمای متنی فعال سازی وی ری برای اسکچاپ :

  • ابتدا تمامی ورژن های وی ری برای اسکچاپ که از قبل بر روی سیستم شما نصب میباشد را حذف کنید.
  • پلاگین را دانلود کنید و آن را نصب کنید.(نیازی به نصب install the License Server نمیباشد.)
  • فایل cgauth.dll که در فولدر فعال ساز موجود میباشد را در فولدر bin وی ری کپی و جایگزین (Copy and replace) کنید.آدرس زیر:
    C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin
  • فایل vray_BRDFScanned.dll که در فولدر فعال ساز موجود میباشد را در فولدر bin ، فولدر plugins وی ری کپی و جایگزین (Copy and replace) کنید.آدرس زیر:
    C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin\plugins

سایر ورژن ها: دانلود VRay برای اسکچاپ 2016


تصاویری از رندر های دریافت شده با وی ری در اسکچاپ :

دانلود VRay next 4.00.02 برای SketchUp Pro 2019

دانلود VRay برای SketchUp Pro 2019

دانلود VRay next برای SketchUp

دانلود VRay برای SketchUp

دانلود وی ری برای اسکچاپ


ویدیو معرفی امکانات جدید vray next برای اسکچاپ :